Új receptek

Denny pincérnője 500 dolláros borravalót kap egy 38 dolláros számláról egy teljesen idegen embertől

Denny pincérnője 500 dolláros borravalót kap egy 38 dolláros számláról egy teljesen idegen embertől


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Most a pincérnő azt mondja, megengedheti magának a karácsonyi ajándékokat gyermekeinek

Ken Wolter / Dreamstime / Trisha Murphy jóvoltából

A pincérnő Ellsworthben, Maine kellemes meglepetést kapott, amikor egy idegen borravalót adott neki 500 dollárra egy 38 dolláros bankjegyre. Trisha Murphy két munka között osztja fel az idejét - egy idősek otthonában és Dennyék között, ahol megkapta a kegyes hálapénzt. Egy Facebook -bejegyzésben Murphy kifejezte, hogy „annyira stresszes”, hogy „alig tud működni” a december 16 -i műszak elején. Az autóját állítólag éppen vontatták, és aggódott, hogy nem tudja megfizetni a 735 dolláros bírságot és a karácsonyi ajándékokat kisgyermekei számára.

"Bementem a munkába, agyaltam az agyamon, hogyan fogom ezt lehúzni" - írta Murphy a bejegyzésben. "Felvehetek pár műszakot, és néhány furcsa munkát végezhetek. Ez azonban azt jelentené, hogy külön kell fizetnem egy ülőért."

Így a négygyermekes anya „mosolyra festett”, és egy három férfi asztalán várt, akik folyamatosan kérdezték tőle a karácsonyról. Azt mondta nekik, hogy benne van a gyerekeiért, de „ezen kívül nem igazán foglalkozom vele annyira”.

Az egyik férfi viccelődött, hogy ő lesz a Mikulása, és meg is tette.

"Amikor betette a kártyáját, hatalmas, fülig érő mosolya volt. A nyugta kinyomtatva majdnem összeestem" - írta Murphy a Facebookon. "Felnéztem erre a szutykos külsejű férfira, arcom fehér volt, mint a hó, és könnyek szöktek a szemembe. Ismét csak mosolygott, és azt mondta:" Boldog karácsonyt, kedvesem ", és majdnem táncolt az étterem hátsó részén."

A hálás pincérnő azt állítja, hogy nem tudja a férfi nevét, de reméli, hogy rájön, hogy „szó szerint megmentette a karácsonyt a gyermekeimnek és nekem”. Hozzátette: „Még mindig léteznek jó emberek. Tegnap volt az a nap, amikor találkoztam a Mikulással. ”

Ha már a vidám Saint Nickről beszélünk, fogadhatunk, hogy nem tudtad ezt a 12 dolgot a Mikulásról.


A NEPTA díjakat június 7 -én közvetítik élőben

A környékbeli színházi emberek frusztrálóak voltak az elmúlt hónapokban, mivel a koronavírus miatt lemondták az előadásokat.

De kemény munkájukat és kreativitásukat 2019 -től június 7 -én ünneplik, mivel az Északkelet -Pennsylvania Színházi Szövetség ad otthont 23. díjának, amelyet élőben közvetítenek a Facebook -oldalára és a YouTube -csatornára, 19 órától.

A tavalyi & rsquos rendezvény mintegy 300 tagot és vendéget vonzott a Carbondale -i Hotel Anthracite -hoz - mondta Cathy Strauch, a NEPTA publicistája. Ez általában gálaünnep, ahol a legjobban öltözött emberek és azok, akik nagy távolságokat tesznek meg, gondoskodnak az éjszakáról.

Idén a koronavírus -korlátozások miatt online esemény lesz, de Strauch előrejelzése szerint izgalmas lesz, mivel kihirdetik a nyerteseket, és a jelöltek megjelennek a képernyőn.

A tagszervezetek közé tartozik a Scranton Circles of Scranton, a Schuylkill megyei Színészi Céh, a Centre Stage, a Diva Productions, a DM Performance Works, az Endless Mountains Theatre Company, a Gaslight Theatre, a Wilkes Barre Little Theatre, a Pennsylvania Hazleton Performing Arts Theatre, a színházi drágakövek, a zene Box Theatre és a Worthington játékosai a Shawnee -n.

Az adás nyilvánosan megtekinthető lesz, jegyvásárlás nem szükséges. A jegyár helyett adományokat örömmel fogadunk, és segítenek a díjak költségeinek fedezésében. Minden további adomány a NEPTA Ösztöndíj Alapba kerül, egy főiskolai végzős, aki előadó -művészeti vagy technikai színházat folytat az egyetemen. Az adományozás linkje is elérhető lesz.

A jelöltek listája a következő:

A legjobb férfi mellékszereplő egy vígjátékban

Eric Lutz (Spike, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lee Alucci (John Barrymore, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Gary Lefkowicz, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Stanley Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Luke Swierczek (Eddie Brock, tegnap született) -Worthington

Legjobb női mellékszereplő egy vígjátékban

Marcie Herman Riebe (Suzanne Turpin, Dearly Departed)-Színészkör

Joelle Witner (Felicia Dantine, I Hate Hamlet)-DMPW

Taylor Rupp (Molly Aster, Peter és a csillagfogó) -LTWB

Jessica Schafer (Nora Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Kerri-leigh Taylor (Dr. Dubel, Egy piszkos szőke vallomásai) -Worthington

A legjobb mellékszereplő musicalben

Ben Steltz (Gabe, Normal mellett) -Gaslight

David Giordano (Adolfo Pirelli, Sweeney Todd)-MB

Christopher Pavlick (John Dickinson, 1776)-PTPA

David Arzberger (William Barfee, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Mike Wawrzynek (Steven Kodaly, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb női mellékszereplő musicalben

Jessica Bickel (Zinnia üröm, Matilda) -DMPW

Kimberly Johnson (Emma Carew, Jekyll és Hyde) -LTWB

Katie Owens (Amy, cég) -MB

Angela LaRose (Diana Morales, A Chorus Line)-PTPA

Eyanna Gruver (Ritter Ilona, ​​Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb férfi mellékszereplő egy drámában

Anthony Kurdilla (Gerry Evans, Dancing at Lughnasa) -AGOSC

Bob Balitski (Chaz McClusky, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Mark Zdancewicz (Harold, árvák)-Diva

Tim McDermott (Kis Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Mark Zdancewicz (Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb női mellékszereplő drámában

April Holgate (Mrs. Montague, The Hill kísértete)-Színészkör

Regina Yeager Drouse (Jenny Crestwood, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Phyllis Colombo (Mrs. Carpenter, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Kim Veruggio (Mattie Fae, augusztus: Osage megye) -LTWB

Kimmie Leff (Ivy, augusztus: Osage County) -LTWB

Vígjáték legjobb főszereplője

David Hunisch (Prof. Henry Higgins, Pygmalion)-Színészkör

Bob Balitski (Vanya, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Chris Pavlick (Andrew Rally, I Hate Hamlet)-DMPW

CJ Snyder (Eugene Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

John Beppler (Jimmy/Csád/Férfi, majdnem, Maine)-PTPA

A legjobb főszereplő egy vígjátékban

Emma Ross (Eliza Doolittle, Pygmalion)-Színészkör

Susan Parrick (Sonia, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Jessica Schafer (Dierdre McDavey, I Hate Hamlet)-DMPW

Alicia Nordstrom (Glory/Pincérnő/Rhonda, Majdnem, Maine)-PTPA

Angel Berlane Mulcahy (Blanche Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

A musical főszereplője

Dane Bower (Dan, Normal mellett) -Gaslight

Scott Vinnacombe (Dr. Henry Jekyll/Edward Hyde, Jekyll és Hyde) -LTWB

Mike Wawrzynek (Bobby, Társaság) -MB

Ben Steltz (Montague & ldquoMonty & rdquo Navarro, Úriember és rsquos Guide to Love and Murder)-MB

Adam Randis (John Adams, 1776)-PTPA

A legjobb musical főszereplő

Claire Brassard (Audrey, A rémek kis boltja) -CS

Aliceia Y. Lyons (Diana, Normal mellett) -Gaslight

Lauren Timek (Belle, Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Ashley Bohn (Dorothy Gale, Óz varázslója)-MB

Kristen Long (Amalia Balash, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb dráma főszereplő

Scott Rave (Mitch Albom, kedden Morrie-val) -Actors Circle

Christopher Alu (Phillip, árvák)-Diva

Sam Falbo (csemege, árvák)-Diva

John Schugard (Sherlock Holmes, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Mike Little (Bill, augusztus: Osage County) -LTWB

Legjobb színésznő drámában

Marnie Azzarelli (Susy Hendrix, Várj sötétedésig)-Színészkör

Patricia McAvoy (Marie Lombardi, Lombardi)-Színészkör

Maddie Giardina (Mona Lisa, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Jennifer McClinton-Temple (Ibolya, augusztus: Osage County) -LTWB

Lydia Traill (Barbara, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb ifjúsági színész (12 éves korig)

Cody Scholl (Olaf, Frozen Jr.)-DMPW

Zachary Schultz (Chip, Beauty and the Beast) -LTWB

Max Reynolds (Winthrop Paroo, A zenész)-MB

JJ Pavlick (Pugsley Addams, Az Addams család) -PTPA

JJ Pavlick (Les Jacobs, Newsies)-PTPA

Legjobb ifjúsági színésznő (12 éves korig)

Gloria Lisowski (Jemima Potts, Chitty Chitty Bang Bang Jr.)-AGOSC

Brooklyn Surotchak (Peter Pan, Peter Pan Jr.)-CS

Sage Huff (Small Anna, Frozen Jr.)-DMPW

Lauren Maula (Colin Craven, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Amanda Lombardo (Jázmin, ifjabb Aladdin)-Worthington

Legjobb tini színész (13-18)

Andrew Surotchak (Seymour, A rémek kis boltja) -CS

Liam Huff (Bobby Strong, Urinetown)-DMPW

John Toussaint (Az elbeszélő (el Gallo), A fantasztikusok) -MB

DJ Elliot (Jack Kelly, Newsies) -PTPA

Ethan Flanagan (László Árpád, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb tini színésznő (13-18)

Milana Daiute (Matilda üröm, Matilda) -DMPW

Jadyn Culp (Dorothy Gale, Óz varázslója) -DMPW

Mabel Vough (Mary Lennox, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Michaela Raub (Marcy Park, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Antoinette Flores (Tracy Turnblad, hajlakk, ifj.)-Worthington

Legjobb zenei rendező

Jennifer Hunter (a normál mellett) -Gaslight Theatre Company

Jennifer Hunter (Jekyll és Hyde) -LTWB

Jennifer Hunter (Úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene doboz

Jennifer Hunter (Sweeney Todd)-Zene doboz

Hollie Major Baker (Vállalat)-Zenei doboz

Legjobb koreográfus

Jamie Burns (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone és Marikate Sullivan (A boldog elf)-Zene doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Joseph Ambrosia és Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb hangtervezés

Mike Little (a normál mellett) -Gaslight

Mike Little (augusztus: Osage megye) -LTWB

Bernard Mulcahy (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Jacob Cipőműves-Róka (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Dave Reynolds és Mike Wawrzynek (augusztus: Osage megye) -LTWB

Mike Wawrzynek és Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Bernard Mulcahy (Szépség és szörnyeteg) -LTWB

Michael Marone (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene Box

Michael Marone (Newsies)-PTPA

Ryan Cook és Julia Horn (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb világítástervezés

Joelle Witner (Frozen Jr.)-DMPW

James Natal (a normál mellett) -Gaslight

Jon Vojtko (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Legjobb jelmeztervezés

Thom Sirkot (Frozen Jr.)-DMPW

Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Camille Reineke (Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Őszi Jai Galka (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Rachel Rossi (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Vígjáték legjobb rendezője

Paige Balitski (Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lisa Dougherty (I Hate Hamlet)-DMPW

Dave Reynolds (William Shakespeare teljes művei (rövidítve))-Gaslight

Scott Colin (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Gillian Turner (Minden karácsonyi történet, amit valaha mondtak (és akkor néhányat!))-Színházi drágakövek

A musical legjobb rendezője

John Schugard és Donna Vojtek (Gonosz halottak) -DMPW

Heidi Germaine Schnappauf (a normál mellett) -Gaslight

Alexandra Liguori (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb drámarendező

Lou Bisignani (Sherlock Holmes és a Whitechapeli gyilkosságok)-Színészkör

Joyce Vandermark és Bill Amos (Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Brandi George (augusztus: Osage megye) -LTWB

Adam Randis (Az a bajnoki szezon) -PTPA

Legjobb eredeti egyfelvonásos (írás)

Tépte Paul J. Gallo-Diva

Lazachalászat a két apa és rsquos Lodge-ban, John Cowder-Diva

Mr. Christmas by Dane Bower-Gaslight

A sárga levél, David Parmelee-LTWB

A & ldquoA & rdquo Word by Lisa Ellex-Worthington

Legjobb eredeti teljes produkció (írás)

Sherlock Holmes és a Whitechapel-gyilkosságok, Lou Bisignani-Actors Circle


A NEPTA díjakat június 7 -én közvetítik élőben

A környékbeli színházi emberek frusztrálóak voltak az elmúlt hónapokban, mivel a koronavírus miatt lemondták az előadásokat.

De kemény munkájukat és kreativitásukat 2019 -től június 7 -én ünneplik, mivel az Északkelet -Pennsylvania Színházi Szövetség ad otthont 23. díjának, amelyet élőben közvetítenek a Facebook -oldalára és a YouTube -csatornára, 19 órától.

A tavalyi & rsquos rendezvény mintegy 300 tagot és vendéget vonzott a Carbondale -i Hotel Anthracite -hoz - mondta Cathy Strauch, a NEPTA publicistája. Ez általában gálaünnep, ahol a legjobban öltözött emberek és azok, akik nagy távolságokat tesznek meg, gondoskodnak az éjszakáról.

Idén a koronavírus -korlátozások miatt online esemény lesz, de Strauch előrejelzése szerint izgalmas lesz, mivel kihirdetik a nyerteseket, és a jelöltek megjelennek a képernyőn.

A tagszervezetek közé tartozik a Scranton Circles of Scranton, a Schuylkill megyei Színészi Céh, a Centre Stage, a Diva Productions, a DM Performance Works, az Endless Mountains Theatre Company, a Gaslight Theatre, a Wilkes Barre Little Theatre, a Pennsylvania Hazleton Performing Arts Theatre, a színházi drágakövek, a zene Box Theatre és a Worthington játékosai a Shawnee -n.

Az adás nyilvánosan megtekinthető lesz, jegyvásárlás nem szükséges. A jegyár helyett adományokat örömmel fogadunk, és segítenek a díjak fedezésében. Minden további adomány a NEPTA Ösztöndíj Alapba kerül, egy főiskolai végzős, aki előadó -művészeti vagy technikai színházat folytat az egyetemen. Az adományozás linkje is elérhető lesz.

A jelöltek listája a következő:

A legjobb férfi mellékszereplő egy vígjátékban

Eric Lutz (Spike, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lee Alucci (John Barrymore, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Gary Lefkowicz, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Stanley Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Luke Swierczek (Eddie Brock, tegnap született) -Worthington

Legjobb női mellékszereplő egy vígjátékban

Marcie Herman Riebe (Suzanne Turpin, Dearly Departed)-Színészkör

Joelle Witner (Felicia Dantine, I Hate Hamlet)-DMPW

Taylor Rupp (Molly Aster, Peter és a csillagfogó) -LTWB

Jessica Schafer (Nora Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Kerri-leigh Taylor (Dr. Dubel, Egy piszkos szőke vallomásai) -Worthington

A legjobb mellékszereplő musicalben

Ben Steltz (Gabe, Normal mellett) -Gaslight

David Giordano (Adolfo Pirelli, Sweeney Todd)-MB

Christopher Pavlick (John Dickinson, 1776)-PTPA

David Arzberger (William Barfee, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Mike Wawrzynek (Steven Kodaly, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb női mellékszereplő musicalben

Jessica Bickel (Zinnia üröm, Matilda) -DMPW

Kimberly Johnson (Emma Carew, Jekyll és Hyde) -LTWB

Katie Owens (Amy, cég) -MB

Angela LaRose (Diana Morales, A Chorus Line)-PTPA

Eyanna Gruver (Ritter Ilona, ​​Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb férfi mellékszereplő egy drámában

Anthony Kurdilla (Gerry Evans, Dancing at Lughnasa) -AGOSC

Bob Balitski (Chaz McClusky, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Mark Zdancewicz (Harold, árvák)-Diva

Tim McDermott (Kis Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Mark Zdancewicz (Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb női mellékszereplő drámában

April Holgate (Mrs. Montague, The Hill kísértete)-Színészkör

Regina Yeager Drouse (Jenny Crestwood, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Phyllis Colombo (Mrs. Carpenter, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Kim Veruggio (Mattie Fae, augusztus: Osage megye) -LTWB

Kimmie Leff (Ivy, augusztus: Osage County) -LTWB

Vígjáték legjobb főszereplője

David Hunisch (Prof. Henry Higgins, Pygmalion)-Színészkör

Bob Balitski (Vanya, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Chris Pavlick (Andrew Rally, I Hate Hamlet)-DMPW

CJ Snyder (Eugene Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

John Beppler (Jimmy/Csád/Férfi, majdnem, Maine)-PTPA

A legjobb főszereplő egy vígjátékban

Emma Ross (Eliza Doolittle, Pygmalion)-Színészkör

Susan Parrick (Sonia, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Jessica Schafer (Dierdre McDavey, I Hate Hamlet)-DMPW

Alicia Nordstrom (Glory/Pincérnő/Rhonda, Majdnem, Maine)-PTPA

Angel Berlane Mulcahy (Blanche Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

A musical főszereplője

Dane Bower (Dan, Normal mellett) -Gaslight

Scott Vinnacombe (Dr. Henry Jekyll/Edward Hyde, Jekyll és Hyde) -LTWB

Mike Wawrzynek (Bobby, Társaság) -MB

Ben Steltz (Montague & ldquoMonty & rdquo Navarro, Úriember és rsquos Guide to Love and Murder)-MB

Adam Randis (John Adams, 1776)-PTPA

A legjobb musical főszereplő

Claire Brassard (Audrey, A rémek kis boltja) -CS

Aliceia Y. Lyons (Diana, Normal mellett) -Gaslight

Lauren Timek (Belle, Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Ashley Bohn (Dorothy Gale, Óz varázslója)-MB

Kristen Long (Amalia Balash, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb dráma főszereplő

Scott Rave (Mitch Albom, kedden Morrie-val) -Actors Circle

Christopher Alu (Phillip, árvák)-Diva

Sam Falbo (csemege, árvák)-Diva

John Schugard (Sherlock Holmes, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Mike Little (Bill, augusztus: Osage County) -LTWB

Legjobb színésznő drámában

Marnie Azzarelli (Susy Hendrix, Várj sötétedésig)-Színészkör

Patricia McAvoy (Marie Lombardi, Lombardi)-Színészkör

Maddie Giardina (Mona Lisa, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Jennifer McClinton-Temple (Ibolya, augusztus: Osage County) -LTWB

Lydia Traill (Barbara, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb ifjúsági színész (12 éves korig)

Cody Scholl (Olaf, Frozen Jr.)-DMPW

Zachary Schultz (Chip, Beauty and the Beast) -LTWB

Max Reynolds (Winthrop Paroo, A zenész)-MB

JJ Pavlick (Pugsley Addams, The Addams család) -PTPA

JJ Pavlick (Les Jacobs, Newsies)-PTPA

Legjobb ifjúsági színésznő (12 éves korig)

Gloria Lisowski (Jemima Potts, Chitty Chitty Bang Bang Jr.)-AGOSC

Brooklyn Surotchak (Peter Pan, Peter Pan Jr.)-CS

Sage Huff (Small Anna, Frozen Jr.)-DMPW

Lauren Maula (Colin Craven, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Amanda Lombardo (Jázmin, ifjabb Aladdin)-Worthington

Legjobb tini színész (13-18)

Andrew Surotchak (Seymour, A rémek kis boltja) -CS

Liam Huff (Bobby Strong, Urinetown)-DMPW

John Toussaint (Az elbeszélő (el Gallo), A fantasztikusok) -MB

DJ Elliot (Jack Kelly, Newsies) -PTPA

Ethan Flanagan (László Árpád, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb tini színésznő (13-18)

Milana Daiute (Matilda üröm, Matilda) -DMPW

Jadyn Culp (Dorothy Gale, Óz varázslója) -DMPW

Mabel Vough (Mary Lennox, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Michaela Raub (Marcy Park, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Antoinette Flores (Tracy Turnblad, hajlakk, ifj.)-Worthington

Legjobb zenei rendező

Jennifer Hunter (a normál mellett) -Gaslight Theatre Company

Jennifer Hunter (Jekyll és Hyde) -LTWB

Jennifer Hunter (Úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene doboz

Jennifer Hunter (Sweeney Todd)-Zene doboz

Hollie Major Baker (Vállalat)-Zenei doboz

Legjobb koreográfus

Jamie Burns (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone és Marikate Sullivan (A boldog elf)-Zene doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Joseph Ambrosia és Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb hangtervezés

Mike Little (a normál mellett) -Gaslight

Mike Little (augusztus: Osage megye) -LTWB

Bernard Mulcahy (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Jacob Cipőműves-Róka (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Dave Reynolds és Mike Wawrzynek (augusztus: Osage megye) -LTWB

Mike Wawrzynek és Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Bernard Mulcahy (Szépség és szörnyeteg) -LTWB

Michael Marone (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene Box

Michael Marone (Newsies)-PTPA

Ryan Cook és Julia Horn (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb világítástervezés

Joelle Witner (Frozen Jr.)-DMPW

James Natal (a normál mellett) -Gaslight

Jon Vojtko (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Legjobb jelmeztervezés

Thom Sirkot (Frozen Jr.)-DMPW

Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Camille Reineke (Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Őszi Jai Galka (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Rachel Rossi (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Vígjáték legjobb rendezője

Paige Balitski (Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lisa Dougherty (I Hate Hamlet)-DMPW

Dave Reynolds (William Shakespeare teljes művei (rövidítve))-Gaslight

Scott Colin (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Gillian Turner (Minden karácsonyi történet, amit valaha mondtak (és akkor néhányat!))-Színházi drágakövek

A musical legjobb rendezője

John Schugard és Donna Vojtek (Gonosz halottak) -DMPW

Heidi Germaine Schnappauf (a normál mellett) -Gaslight

Alexandra Liguori (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb drámarendező

Lou Bisignani (Sherlock Holmes és a Whitechapeli gyilkosságok)-Színészkör

Joyce Vandermark és Bill Amos (Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Brandi George (augusztus: Osage megye) -LTWB

Adam Randis (Az a bajnoki szezon) -PTPA

Legjobb eredeti egyfelvonásos (írás)

Tépte Paul J. Gallo-Diva

Lazachalászat a két apa és rsquos Lodge-ban, John Cowder-Diva

Mr. Christmas by Dane Bower-Gaslight

A sárga levél, David Parmelee-LTWB

A & ldquoA & rdquo Word by Lisa Ellex-Worthington

Legjobb eredeti teljes produkció (írás)

Sherlock Holmes és a Whitechapel-gyilkosságok, Lou Bisignani-Actors Circle


A NEPTA díjakat június 7 -én közvetítik élőben

A környékbeli színházi emberek frusztrálóak voltak az elmúlt hónapokban, mivel a koronavírus miatt lemondták az előadásokat.

De kemény munkájukat és kreativitásukat 2019 -től június 7 -én ünneplik, mivel az Északkelet -Pennsylvania Színházi Szövetség ad otthont 23. díjának, amelyet élőben közvetítenek a Facebook -oldalára és a YouTube -csatornára, 19 órától.

A tavalyi & rsquos rendezvény mintegy 300 tagot és vendéget vonzott a Carbondale -i Hotel Anthracite -hoz - mondta Cathy Strauch, a NEPTA publicistája. Ez általában gálaünnep, ahol a legjobban öltözött emberek és azok, akik nagy távolságokat tesznek meg, gondoskodnak az éjszakáról.

Idén a koronavírus -korlátozások miatt online esemény lesz, de Strauch előrejelzése szerint izgalmas lesz, mivel kihirdetik a nyerteseket, és a jelöltek megjelennek a képernyőn.

A tagszervezetek közé tartozik a Scranton Circles of Scranton, a Schuylkill megyei Színészi Céh, a Centre Stage, a Diva Productions, a DM Performance Works, az Endless Mountains Theatre Company, a Gaslight Theatre, a Wilkes Barre Little Theatre, a Pennsylvania Hazleton Performing Arts Theatre, a színházi drágakövek, a zene Box Theatre és a Worthington játékosai a Shawnee -n.

Az adás nyilvánosan megtekinthető lesz, jegyvásárlás nem szükséges. A jegyár helyett adományokat örömmel fogadunk, és segítenek a díjak fedezésében. Minden további adomány a NEPTA Ösztöndíj Alapba kerül, egy főiskolai végzős, aki előadó -művészeti vagy technikai színházat folytat az egyetemen. Az adományozás linkje is elérhető lesz.

A jelöltek listája a következő:

A legjobb férfi mellékszereplő egy vígjátékban

Eric Lutz (Spike, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lee Alucci (John Barrymore, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Gary Lefkowicz, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Stanley Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Luke Swierczek (Eddie Brock, tegnap született) -Worthington

Legjobb női mellékszereplő egy vígjátékban

Marcie Herman Riebe (Suzanne Turpin, Dearly Departed)-Színészkör

Joelle Witner (Felicia Dantine, I Hate Hamlet)-DMPW

Taylor Rupp (Molly Aster, Peter és a csillagfogó) -LTWB

Jessica Schafer (Nora Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Kerri-leigh Taylor (Dr. Dubel, Egy piszkos szőke vallomásai) -Worthington

A legjobb mellékszereplő musicalben

Ben Steltz (Gabe, Normal mellett) -Gaslight

David Giordano (Adolfo Pirelli, Sweeney Todd)-MB

Christopher Pavlick (John Dickinson, 1776)-PTPA

David Arzberger (William Barfee, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Mike Wawrzynek (Steven Kodaly, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb női mellékszereplő musicalben

Jessica Bickel (Zinnia üröm, Matilda) -DMPW

Kimberly Johnson (Emma Carew, Jekyll és Hyde) -LTWB

Katie Owens (Amy, cég) -MB

Angela LaRose (Diana Morales, A Chorus Line)-PTPA

Eyanna Gruver (Ritter Ilona, ​​Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb férfi mellékszereplő egy drámában

Anthony Kurdilla (Gerry Evans, Dancing at Lughnasa) -AGOSC

Bob Balitski (Chaz McClusky, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Mark Zdancewicz (Harold, árvák)-Diva

Tim McDermott (Kis Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Mark Zdancewicz (Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb női mellékszereplő drámában

April Holgate (Mrs. Montague, The Hill kísértete)-Színészkör

Regina Yeager Drouse (Jenny Crestwood, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Phyllis Colombo (Mrs. Carpenter, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Kim Veruggio (Mattie Fae, augusztus: Osage megye) -LTWB

Kimmie Leff (Ivy, augusztus: Osage County) -LTWB

Vígjáték legjobb főszereplője

David Hunisch (Prof. Henry Higgins, Pygmalion)-Színészkör

Bob Balitski (Vanya, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Chris Pavlick (Andrew Rally, I Hate Hamlet)-DMPW

CJ Snyder (Eugene Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

John Beppler (Jimmy/Csád/Férfi, majdnem, Maine)-PTPA

A legjobb főszereplő egy vígjátékban

Emma Ross (Eliza Doolittle, Pygmalion)-Színészkör

Susan Parrick (Sonia, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Jessica Schafer (Dierdre McDavey, I Hate Hamlet)-DMPW

Alicia Nordstrom (Glory/Pincérnő/Rhonda, Majdnem, Maine)-PTPA

Angel Berlane Mulcahy (Blanche Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

A musical főszereplője

Dane Bower (Dan, Normal mellett) -Gaslight

Scott Vinnacombe (Dr. Henry Jekyll/Edward Hyde, Jekyll és Hyde) -LTWB

Mike Wawrzynek (Bobby, Társaság) -MB

Ben Steltz (Montague & ldquoMonty & rdquo Navarro, Úriember és rsquos Guide to Love and Murder)-MB

Adam Randis (John Adams, 1776)-PTPA

A legjobb musical főszereplő

Claire Brassard (Audrey, A rémek kis boltja) -CS

Aliceia Y. Lyons (Diana, Normal mellett) -Gaslight

Lauren Timek (Belle, Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Ashley Bohn (Dorothy Gale, Óz varázslója)-MB

Kristen Long (Amalia Balash, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb dráma főszereplő

Scott Rave (Mitch Albom, kedden Morrie-val) -Actors Circle

Christopher Alu (Phillip, árvák)-Diva

Sam Falbo (csemege, árvák)-Diva

John Schugard (Sherlock Holmes, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Mike Little (Bill, augusztus: Osage County) -LTWB

Legjobb színésznő drámában

Marnie Azzarelli (Susy Hendrix, Várj sötétedésig)-Színészkör

Patricia McAvoy (Marie Lombardi, Lombardi)-Színészkör

Maddie Giardina (Mona Lisa, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Jennifer McClinton-Temple (Ibolya, augusztus: Osage County) -LTWB

Lydia Traill (Barbara, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb ifjúsági színész (12 éves korig)

Cody Scholl (Olaf, Frozen Jr.)-DMPW

Zachary Schultz (Chip, Beauty and the Beast) -LTWB

Max Reynolds (Winthrop Paroo, A zenész)-MB

JJ Pavlick (Pugsley Addams, The Addams család) -PTPA

JJ Pavlick (Les Jacobs, Newsies)-PTPA

Legjobb ifjúsági színésznő (12 éves korig)

Gloria Lisowski (Jemima Potts, Chitty Chitty Bang Bang Jr.)-AGOSC

Brooklyn Surotchak (Peter Pan, Peter Pan Jr.)-CS

Sage Huff (Small Anna, Frozen Jr.)-DMPW

Lauren Maula (Colin Craven, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Amanda Lombardo (Jázmin, ifjabb Aladdin)-Worthington

Legjobb tini színész (13-18)

Andrew Surotchak (Seymour, A rémek kis boltja) -CS

Liam Huff (Bobby Strong, Urinetown)-DMPW

John Toussaint (Az elbeszélő (el Gallo), A fantasztikusok) -MB

DJ Elliot (Jack Kelly, Newsies) -PTPA

Ethan Flanagan (László Árpád, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb tini színésznő (13-18)

Milana Daiute (Matilda üröm, Matilda) -DMPW

Jadyn Culp (Dorothy Gale, Óz varázslója) -DMPW

Mabel Vough (Mary Lennox, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Michaela Raub (Marcy Park, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Antoinette Flores (Tracy Turnblad, hajlakk, ifj.)-Worthington

Legjobb zenei rendező

Jennifer Hunter (a normál mellett) -Gaslight Theatre Company

Jennifer Hunter (Jekyll és Hyde) -LTWB

Jennifer Hunter (Úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene doboz

Jennifer Hunter (Sweeney Todd)-Zene doboz

Hollie Major Baker (Vállalat)-Zenei doboz

Legjobb koreográfus

Jamie Burns (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone és Marikate Sullivan (A boldog elf)-Zene doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Joseph Ambrosia és Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb hangtervezés

Mike Little (a normál mellett) -Gaslight

Mike Little (augusztus: Osage megye) -LTWB

Bernard Mulcahy (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Jacob Cipőműves-Róka (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Dave Reynolds és Mike Wawrzynek (augusztus: Osage megye) -LTWB

Mike Wawrzynek és Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Bernard Mulcahy (Szépség és szörnyeteg) -LTWB

Michael Marone (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene Box

Michael Marone (Newsies)-PTPA

Ryan Cook és Julia Horn (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb világítástervezés

Joelle Witner (Frozen Jr.)-DMPW

James Natal (a normál mellett) -Gaslight

Jon Vojtko (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Legjobb jelmeztervezés

Thom Sirkot (Frozen Jr.)-DMPW

Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Camille Reineke (Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Őszi Jai Galka (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Rachel Rossi (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Vígjáték legjobb rendezője

Paige Balitski (Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lisa Dougherty (I Hate Hamlet)-DMPW

Dave Reynolds (William Shakespeare teljes művei (rövidítve))-Gaslight

Scott Colin (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Gillian Turner (Minden karácsonyi történet, amit valaha mondtak (és akkor néhányat!))-Színházi drágakövek

A musical legjobb rendezője

John Schugard és Donna Vojtek (Gonosz halottak) -DMPW

Heidi Germaine Schnappauf (a normál mellett) -Gaslight

Alexandra Liguori (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb drámarendező

Lou Bisignani (Sherlock Holmes és a Whitechapeli gyilkosságok)-Színészkör

Joyce Vandermark és Bill Amos (Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Brandi George (augusztus: Osage megye) -LTWB

Adam Randis (Az a bajnoki szezon) -PTPA

Legjobb eredeti egyfelvonásos (írás)

Tépte Paul J. Gallo-Diva

Lazachalászat a két apa és rsquos Lodge-ban, John Cowder-Diva

Mr. Christmas by Dane Bower-Gaslight

A sárga levél, David Parmelee-LTWB

A & ldquoA & rdquo Word by Lisa Ellex-Worthington

Legjobb eredeti teljes produkció (írás)

Sherlock Holmes és a Whitechapel-gyilkosságok, Lou Bisignani-Actors Circle


A NEPTA díjakat június 7 -én közvetítik élőben

A környékbeli színházi emberek frusztrálóak voltak az elmúlt hónapokban, mivel a koronavírus miatt lemondták az előadásokat.

De kemény munkájukat és kreativitásukat 2019 -től június 7 -én ünneplik, mivel az Északkelet -Pennsylvania Színházi Szövetség ad otthont 23. díjának, amelyet élőben közvetítenek a Facebook -oldalára és a YouTube -csatornára, 19 órától.

A tavalyi & rsquos rendezvény mintegy 300 tagot és vendéget vonzott a Carbondale -i Hotel Anthracite -hoz - mondta Cathy Strauch, a NEPTA publicistája. Ez általában gálaünnep, ahol a legjobban öltözött emberek és azok, akik nagy távolságokat tesznek meg, gondoskodnak az éjszakáról.

Idén a koronavírus -korlátozások miatt online esemény lesz, de Strauch előrejelzése szerint izgalmas lesz, mivel kihirdetik a nyerteseket, és a jelöltek megjelennek a képernyőn.

A tagszervezetek közé tartozik a Scranton Circles of Scranton, a Schuylkill megyei Színészi Céh, a Centre Stage, a Diva Productions, a DM Performance Works, az Endless Mountains Theatre Company, a Gaslight Theatre, a Wilkes Barre Little Theatre, a Pennsylvania Hazleton Performing Arts Theatre, a színházi drágakövek, a zene Box Theatre és a Worthington játékosai a Shawnee -n.

Az adás nyilvánosan megtekinthető lesz, jegyvásárlás nem szükséges. A jegyár helyett adományokat örömmel fogadunk, és segítenek a díjak fedezésében. Minden további adomány a NEPTA Ösztöndíj Alapba kerül, egy főiskolai végzős, aki előadó -művészeti vagy technikai színházat folytat az egyetemen. Az adományozás linkje is elérhető lesz.

A jelöltek listája a következő:

A legjobb férfi mellékszereplő egy vígjátékban

Eric Lutz (Spike, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lee Alucci (John Barrymore, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Gary Lefkowicz, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Stanley Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Luke Swierczek (Eddie Brock, tegnap született) -Worthington

Legjobb női mellékszereplő egy vígjátékban

Marcie Herman Riebe (Suzanne Turpin, Dearly Departed)-Színészkör

Joelle Witner (Felicia Dantine, I Hate Hamlet)-DMPW

Taylor Rupp (Molly Aster, Peter és a csillagfogó) -LTWB

Jessica Schafer (Nora Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Kerri-leigh Taylor (Dr. Dubel, Egy piszkos szőke vallomásai) -Worthington

A legjobb mellékszereplő musicalben

Ben Steltz (Gabe, Normal mellett) -Gaslight

David Giordano (Adolfo Pirelli, Sweeney Todd)-MB

Christopher Pavlick (John Dickinson, 1776)-PTPA

David Arzberger (William Barfee, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Mike Wawrzynek (Steven Kodaly, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb női mellékszereplő musicalben

Jessica Bickel (Zinnia üröm, Matilda) -DMPW

Kimberly Johnson (Emma Carew, Jekyll és Hyde) -LTWB

Katie Owens (Amy, cég) -MB

Angela LaRose (Diana Morales, A Chorus Line)-PTPA

Eyanna Gruver (Ritter Ilona, ​​Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb férfi mellékszereplő egy drámában

Anthony Kurdilla (Gerry Evans, Dancing at Lughnasa) -AGOSC

Bob Balitski (Chaz McClusky, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Mark Zdancewicz (Harold, árvák)-Diva

Tim McDermott (Kis Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Mark Zdancewicz (Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb női mellékszereplő drámában

April Holgate (Mrs. Montague, The Hill kísértete)-Színészkör

Regina Yeager Drouse (Jenny Crestwood, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Phyllis Colombo (Mrs. Carpenter, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Kim Veruggio (Mattie Fae, augusztus: Osage megye) -LTWB

Kimmie Leff (Ivy, augusztus: Osage County) -LTWB

Vígjáték legjobb főszereplője

David Hunisch (Prof. Henry Higgins, Pygmalion)-Színészkör

Bob Balitski (Vanya, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Chris Pavlick (Andrew Rally, I Hate Hamlet)-DMPW

CJ Snyder (Eugene Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

John Beppler (Jimmy/Csád/Férfi, majdnem, Maine)-PTPA

A legjobb főszereplő egy vígjátékban

Emma Ross (Eliza Doolittle, Pygmalion)-Színészkör

Susan Parrick (Sonia, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Jessica Schafer (Dierdre McDavey, I Hate Hamlet)-DMPW

Alicia Nordstrom (Glory/Pincérnő/Rhonda, Majdnem, Maine)-PTPA

Angel Berlane Mulcahy (Blanche Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

A musical főszereplője

Dane Bower (Dan, Normal mellett) -Gaslight

Scott Vinnacombe (Dr. Henry Jekyll/Edward Hyde, Jekyll és Hyde) -LTWB

Mike Wawrzynek (Bobby, Társaság) -MB

Ben Steltz (Montague & ldquoMonty & rdquo Navarro, Úriember és rsquos Guide to Love and Murder)-MB

Adam Randis (John Adams, 1776)-PTPA

A legjobb musical főszereplő

Claire Brassard (Audrey, A rémek kis boltja) -CS

Aliceia Y. Lyons (Diana, Normal mellett) -Gaslight

Lauren Timek (Belle, Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Ashley Bohn (Dorothy Gale, Óz varázslója)-MB

Kristen Long (Amalia Balash, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb dráma főszereplő

Scott Rave (Mitch Albom, kedden Morrie-val) -Actors Circle

Christopher Alu (Phillip, árvák)-Diva

Sam Falbo (csemege, árvák)-Diva

John Schugard (Sherlock Holmes, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Mike Little (Bill, augusztus: Osage County) -LTWB

Legjobb színésznő drámában

Marnie Azzarelli (Susy Hendrix, Várj sötétedésig)-Színészkör

Patricia McAvoy (Marie Lombardi, Lombardi)-Színészkör

Maddie Giardina (Mona Lisa, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Jennifer McClinton-Temple (Ibolya, augusztus: Osage County) -LTWB

Lydia Traill (Barbara, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb ifjúsági színész (12 éves korig)

Cody Scholl (Olaf, Frozen Jr.)-DMPW

Zachary Schultz (Chip, Beauty and the Beast) -LTWB

Max Reynolds (Winthrop Paroo, A zenész)-MB

JJ Pavlick (Pugsley Addams, The Addams család) -PTPA

JJ Pavlick (Les Jacobs, Newsies)-PTPA

Legjobb ifjúsági színésznő (12 éves korig)

Gloria Lisowski (Jemima Potts, Chitty Chitty Bang Bang Jr.)-AGOSC

Brooklyn Surotchak (Peter Pan, Peter Pan Jr.)-CS

Sage Huff (Small Anna, Frozen Jr.)-DMPW

Lauren Maula (Colin Craven, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Amanda Lombardo (Jázmin, ifjabb Aladdin)-Worthington

Legjobb tini színész (13-18)

Andrew Surotchak (Seymour, A rémek kis boltja) -CS

Liam Huff (Bobby Strong, Urinetown)-DMPW

John Toussaint (Az elbeszélő (el Gallo), A fantasztikusok) -MB

DJ Elliot (Jack Kelly, Newsies) -PTPA

Ethan Flanagan (László Árpád, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb tini színésznő (13-18)

Milana Daiute (Matilda üröm, Matilda) -DMPW

Jadyn Culp (Dorothy Gale, Óz varázslója) -DMPW

Mabel Vough (Mary Lennox, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Michaela Raub (Marcy Park, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Antoinette Flores (Tracy Turnblad, hajlakk, ifj.)-Worthington

Legjobb zenei rendező

Jennifer Hunter (a normál mellett) -Gaslight Theatre Company

Jennifer Hunter (Jekyll és Hyde) -LTWB

Jennifer Hunter (Úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene doboz

Jennifer Hunter (Sweeney Todd)-Zene doboz

Hollie Major Baker (Vállalat)-Zenei doboz

Legjobb koreográfus

Jamie Burns (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone és Marikate Sullivan (A boldog elf)-Zene doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Joseph Ambrosia és Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb hangtervezés

Mike Little (a normál mellett) -Gaslight

Mike Little (augusztus: Osage megye) -LTWB

Bernard Mulcahy (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Jacob Cipőműves-Róka (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Dave Reynolds és Mike Wawrzynek (augusztus: Osage megye) -LTWB

Mike Wawrzynek és Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Bernard Mulcahy (Szépség és szörnyeteg) -LTWB

Michael Marone (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene Box

Michael Marone (Newsies)-PTPA

Ryan Cook és Julia Horn (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb világítástervezés

Joelle Witner (Frozen Jr.)-DMPW

James Natal (a normál mellett) -Gaslight

Jon Vojtko (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Legjobb jelmeztervezés

Thom Sirkot (Frozen Jr.)-DMPW

Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Camille Reineke (Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Őszi Jai Galka (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Rachel Rossi (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Vígjáték legjobb rendezője

Paige Balitski (Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lisa Dougherty (I Hate Hamlet)-DMPW

Dave Reynolds (William Shakespeare teljes művei (rövidítve))-Gaslight

Scott Colin (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Gillian Turner (Minden karácsonyi történet, amit valaha mondtak (és akkor néhányat!))-Színházi drágakövek

A musical legjobb rendezője

John Schugard és Donna Vojtek (Gonosz halottak) -DMPW

Heidi Germaine Schnappauf (a normál mellett) -Gaslight

Alexandra Liguori (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb drámarendező

Lou Bisignani (Sherlock Holmes és a Whitechapeli gyilkosságok)-Színészkör

Joyce Vandermark és Bill Amos (Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Brandi George (augusztus: Osage megye) -LTWB

Adam Randis (Az a bajnoki szezon) -PTPA

Legjobb eredeti egyfelvonásos (írás)

Tépte Paul J. Gallo-Diva

Lazachalászat a két apa és rsquos Lodge-ban, John Cowder-Diva

Mr. Christmas by Dane Bower-Gaslight

A sárga levél, David Parmelee-LTWB

A & ldquoA & rdquo Word by Lisa Ellex-Worthington

Legjobb eredeti teljes produkció (írás)

Sherlock Holmes és a Whitechapel-gyilkosságok, Lou Bisignani-Actors Circle


A NEPTA díjakat június 7 -én közvetítik élőben

A környékbeli színházi emberek frusztrálóak voltak az elmúlt hónapokban, mivel a koronavírus miatt lemondták az előadásokat.

De kemény munkájukat és kreativitásukat 2019 -től június 7 -én ünneplik, mivel az Északkelet -Pennsylvania Színházi Szövetség ad otthont 23. díjának, amelyet élőben közvetítenek a Facebook -oldalára és a YouTube -csatornára, 19 órától.

A tavalyi & rsquos rendezvény mintegy 300 tagot és vendéget vonzott a Carbondale -i Hotel Anthracite -hoz - mondta Cathy Strauch, a NEPTA publicistája. Ez általában gálaünnep, ahol a legjobban öltözött emberek és azok, akik nagy távolságokat tesznek meg, gondoskodnak az éjszakáról.

Idén a koronavírus -korlátozások miatt online esemény lesz, de Strauch előrejelzése szerint izgalmas lesz, mivel kihirdetik a nyerteseket, és a jelöltek megjelennek a képernyőn.

A tagszervezetek közé tartozik a Scranton Circles of Scranton, a Schuylkill megyei Színészi Céh, a Centre Stage, a Diva Productions, a DM Performance Works, az Endless Mountains Theatre Company, a Gaslight Theatre, a Wilkes Barre Little Theatre, a Pennsylvania Hazleton Performing Arts Theatre, a színházi drágakövek, a zene Box Theatre és a Worthington játékosai a Shawnee -n.

Az adás nyilvánosan megtekinthető lesz, jegyvásárlás nem szükséges. A jegyár helyett adományokat örömmel fogadunk, és segítenek a díjak fedezésében. Minden további adomány a NEPTA Ösztöndíj Alapba kerül, egy főiskolai végzős, aki előadó -művészeti vagy technikai színházat folytat az egyetemen. Az adományozás linkje is elérhető lesz.

A jelöltek listája a következő:

A legjobb férfi mellékszereplő egy vígjátékban

Eric Lutz (Spike, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lee Alucci (John Barrymore, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Gary Lefkowicz, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Stanley Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Luke Swierczek (Eddie Brock, tegnap született) -Worthington

Legjobb női mellékszereplő egy vígjátékban

Marcie Herman Riebe (Suzanne Turpin, Dearly Departed)-Színészkör

Joelle Witner (Felicia Dantine, I Hate Hamlet)-DMPW

Taylor Rupp (Molly Aster, Peter és a csillagfogó) -LTWB

Jessica Schafer (Nora Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Kerri-leigh Taylor (Dr. Dubel, Egy piszkos szőke vallomásai) -Worthington

A legjobb mellékszereplő musicalben

Ben Steltz (Gabe, Normal mellett) -Gaslight

David Giordano (Adolfo Pirelli, Sweeney Todd)-MB

Christopher Pavlick (John Dickinson, 1776)-PTPA

David Arzberger (William Barfee, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Mike Wawrzynek (Steven Kodaly, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb női mellékszereplő musicalben

Jessica Bickel (Zinnia üröm, Matilda) -DMPW

Kimberly Johnson (Emma Carew, Jekyll és Hyde) -LTWB

Katie Owens (Amy, cég) -MB

Angela LaRose (Diana Morales, A Chorus Line)-PTPA

Eyanna Gruver (Ritter Ilona, ​​Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb férfi mellékszereplő egy drámában

Anthony Kurdilla (Gerry Evans, Dancing at Lughnasa) -AGOSC

Bob Balitski (Chaz McClusky, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Mark Zdancewicz (Harold, árvák)-Diva

Tim McDermott (Kis Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Mark Zdancewicz (Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb női mellékszereplő drámában

April Holgate (Mrs. Montague, The Hill kísértete)-Színészkör

Regina Yeager Drouse (Jenny Crestwood, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Phyllis Colombo (Mrs. Carpenter, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Kim Veruggio (Mattie Fae, augusztus: Osage megye) -LTWB

Kimmie Leff (Ivy, augusztus: Osage County) -LTWB

Vígjáték legjobb főszereplője

David Hunisch (Prof. Henry Higgins, Pygmalion)-Színészkör

Bob Balitski (Vanya, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Chris Pavlick (Andrew Rally, I Hate Hamlet)-DMPW

CJ Snyder (Eugene Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

John Beppler (Jimmy/Csád/Férfi, majdnem, Maine)-PTPA

A legjobb főszereplő egy vígjátékban

Emma Ross (Eliza Doolittle, Pygmalion)-Színészkör

Susan Parrick (Sonia, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Jessica Schafer (Dierdre McDavey, I Hate Hamlet)-DMPW

Alicia Nordstrom (Glory/Pincérnő/Rhonda, Majdnem, Maine)-PTPA

Angel Berlane Mulcahy (Blanche Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

A musical főszereplője

Dane Bower (Dan, Normal mellett) -Gaslight

Scott Vinnacombe (Dr. Henry Jekyll/Edward Hyde, Jekyll és Hyde) -LTWB

Mike Wawrzynek (Bobby, Társaság) -MB

Ben Steltz (Montague & ldquoMonty & rdquo Navarro, Úriember és rsquos Guide to Love and Murder)-MB

Adam Randis (John Adams, 1776)-PTPA

A legjobb musical főszereplő

Claire Brassard (Audrey, A rémek kis boltja) -CS

Aliceia Y. Lyons (Diana, Normal mellett) -Gaslight

Lauren Timek (Belle, Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Ashley Bohn (Dorothy Gale, Óz varázslója)-MB

Kristen Long (Amalia Balash, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb dráma főszereplő

Scott Rave (Mitch Albom, kedden Morrie-val) -Actors Circle

Christopher Alu (Phillip, árvák)-Diva

Sam Falbo (csemege, árvák)-Diva

John Schugard (Sherlock Holmes, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Mike Little (Bill, augusztus: Osage County) -LTWB

Legjobb színésznő drámában

Marnie Azzarelli (Susy Hendrix, Várj sötétedésig)-Színészkör

Patricia McAvoy (Marie Lombardi, Lombardi)-Színészkör

Maddie Giardina (Mona Lisa, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Jennifer McClinton-Temple (Ibolya, augusztus: Osage County) -LTWB

Lydia Traill (Barbara, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb ifjúsági színész (12 éves korig)

Cody Scholl (Olaf, Frozen Jr.)-DMPW

Zachary Schultz (Chip, Beauty and the Beast) -LTWB

Max Reynolds (Winthrop Paroo, A zenész)-MB

JJ Pavlick (Pugsley Addams, The Addams család) -PTPA

JJ Pavlick (Les Jacobs, Newsies)-PTPA

Legjobb ifjúsági színésznő (12 éves korig)

Gloria Lisowski (Jemima Potts, Chitty Chitty Bang Bang Jr.)-AGOSC

Brooklyn Surotchak (Peter Pan, Peter Pan Jr.)-CS

Sage Huff (Small Anna, Frozen Jr.)-DMPW

Lauren Maula (Colin Craven, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Amanda Lombardo (Jázmin, ifjabb Aladdin)-Worthington

Legjobb tini színész (13-18)

Andrew Surotchak (Seymour, A rémek kis boltja) -CS

Liam Huff (Bobby Strong, Urinetown)-DMPW

John Toussaint (Az elbeszélő (el Gallo), A fantasztikusok) -MB

DJ Elliot (Jack Kelly, Newsies) -PTPA

Ethan Flanagan (László Árpád, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb tini színésznő (13-18)

Milana Daiute (Matilda üröm, Matilda) -DMPW

Jadyn Culp (Dorothy Gale, Óz varázslója) -DMPW

Mabel Vough (Mary Lennox, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Michaela Raub (Marcy Park, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Antoinette Flores (Tracy Turnblad, hajlakk, ifj.)-Worthington

Legjobb zenei rendező

Jennifer Hunter (a normál mellett) -Gaslight Theatre Company

Jennifer Hunter (Jekyll és Hyde) -LTWB

Jennifer Hunter (Úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene doboz

Jennifer Hunter (Sweeney Todd)-Zene doboz

Hollie Major Baker (Vállalat)-Zenei doboz

Legjobb koreográfus

Jamie Burns (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone és Marikate Sullivan (A boldog elf)-Zene doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Joseph Ambrosia és Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb hangtervezés

Mike Little (a normál mellett) -Gaslight

Mike Little (augusztus: Osage megye) -LTWB

Bernard Mulcahy (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Jacob Cipőműves-Róka (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Dave Reynolds és Mike Wawrzynek (augusztus: Osage megye) -LTWB

Mike Wawrzynek és Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Bernard Mulcahy (Szépség és szörnyeteg) -LTWB

Michael Marone (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene Box

Michael Marone (Newsies)-PTPA

Ryan Cook és Julia Horn (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb világítástervezés

Joelle Witner (Frozen Jr.)-DMPW

James Natal (a normál mellett) -Gaslight

Jon Vojtko (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Legjobb jelmeztervezés

Thom Sirkot (Frozen Jr.)-DMPW

Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Camille Reineke (Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Őszi Jai Galka (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Rachel Rossi (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Vígjáték legjobb rendezője

Paige Balitski (Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lisa Dougherty (I Hate Hamlet)-DMPW

Dave Reynolds (William Shakespeare teljes művei (rövidítve))-Gaslight

Scott Colin (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Gillian Turner (Minden karácsonyi történet, amit valaha mondtak (és akkor néhányat!))-Színházi drágakövek

A musical legjobb rendezője

John Schugard és Donna Vojtek (Gonosz halottak) -DMPW

Heidi Germaine Schnappauf (a normál mellett) -Gaslight

Alexandra Liguori (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb drámarendező

Lou Bisignani (Sherlock Holmes és a Whitechapeli gyilkosságok)-Színészkör

Joyce Vandermark és Bill Amos (Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Brandi George (augusztus: Osage megye) -LTWB

Adam Randis (Az a bajnoki szezon) -PTPA

Legjobb eredeti egyfelvonásos (írás)

Tépte Paul J. Gallo-Diva

Lazachalászat a két apa és rsquos Lodge-ban, John Cowder-Diva

Mr. Christmas by Dane Bower-Gaslight

A sárga levél, David Parmelee-LTWB

A & ldquoA & rdquo Word by Lisa Ellex-Worthington

Legjobb eredeti teljes produkció (írás)

Sherlock Holmes és a Whitechapel-gyilkosságok, Lou Bisignani-Actors Circle


A NEPTA díjakat június 7 -én közvetítik élőben

A környékbeli színházi emberek frusztrálóak voltak az elmúlt hónapokban, mivel a koronavírus miatt lemondták az előadásokat.

De kemény munkájukat és kreativitásukat 2019 -től június 7 -én ünneplik, mivel az Északkelet -Pennsylvania Színházi Szövetség ad otthont 23. díjának, amelyet élőben közvetítenek a Facebook -oldalára és a YouTube -csatornára, 19 órától.

A tavalyi & rsquos rendezvény mintegy 300 tagot és vendéget vonzott a Carbondale -i Hotel Anthracite -hoz - mondta Cathy Strauch, a NEPTA publicistája. Ez általában gálaünnep, ahol a legjobban öltözött emberek és azok, akik nagy távolságokat tesznek meg, gondoskodnak az éjszakáról.

Idén a koronavírus -korlátozások miatt online esemény lesz, de Strauch előrejelzése szerint izgalmas lesz, mivel kihirdetik a nyerteseket, és a jelöltek megjelennek a képernyőn.

A tagszervezetek közé tartozik a Scranton Circles of Scranton, a Schuylkill megyei Színészi Céh, a Centre Stage, a Diva Productions, a DM Performance Works, az Endless Mountains Theatre Company, a Gaslight Theatre, a Wilkes Barre Little Theatre, a Pennsylvania Hazleton Performing Arts Theatre, a színházi drágakövek, a zene Box Theatre és a Worthington játékosai a Shawnee -n.

Az adás nyilvánosan megtekinthető lesz, jegyvásárlás nem szükséges. A jegyár helyett adományokat örömmel fogadunk, és segítenek a díjak fedezésében. Minden további adomány a NEPTA Ösztöndíj Alapba kerül, egy főiskolai végzős, aki előadó -művészeti vagy technikai színházat folytat az egyetemen. Az adományozás linkje is elérhető lesz.

A jelöltek listája a következő:

A legjobb férfi mellékszereplő egy vígjátékban

Eric Lutz (Spike, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lee Alucci (John Barrymore, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Gary Lefkowicz, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Stanley Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Luke Swierczek (Eddie Brock, tegnap született) -Worthington

Legjobb női mellékszereplő egy vígjátékban

Marcie Herman Riebe (Suzanne Turpin, Dearly Departed)-Színészkör

Joelle Witner (Felicia Dantine, I Hate Hamlet)-DMPW

Taylor Rupp (Molly Aster, Peter és a csillagfogó) -LTWB

Jessica Schafer (Nora Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Kerri-leigh Taylor (Dr. Dubel, Egy piszkos szőke vallomásai) -Worthington

A legjobb mellékszereplő musicalben

Ben Steltz (Gabe, Normal mellett) -Gaslight

David Giordano (Adolfo Pirelli, Sweeney Todd)-MB

Christopher Pavlick (John Dickinson, 1776)-PTPA

David Arzberger (William Barfee, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Mike Wawrzynek (Steven Kodaly, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb női mellékszereplő musicalben

Jessica Bickel (Zinnia üröm, Matilda) -DMPW

Kimberly Johnson (Emma Carew, Jekyll és Hyde) -LTWB

Katie Owens (Amy, cég) -MB

Angela LaRose (Diana Morales, A Chorus Line)-PTPA

Eyanna Gruver (Ritter Ilona, ​​Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb férfi mellékszereplő egy drámában

Anthony Kurdilla (Gerry Evans, Dancing at Lughnasa) -AGOSC

Bob Balitski (Chaz McClusky, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Mark Zdancewicz (Harold, árvák)-Diva

Tim McDermott (Kis Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Mark Zdancewicz (Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb női mellékszereplő drámában

April Holgate (Mrs. Montague, The Hill kísértete)-Színészkör

Regina Yeager Drouse (Jenny Crestwood, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Phyllis Colombo (Mrs. Carpenter, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Kim Veruggio (Mattie Fae, augusztus: Osage megye) -LTWB

Kimmie Leff (Ivy, augusztus: Osage County) -LTWB

Vígjáték legjobb főszereplője

David Hunisch (Prof. Henry Higgins, Pygmalion)-Színészkör

Bob Balitski (Vanya, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Chris Pavlick (Andrew Rally, I Hate Hamlet)-DMPW

CJ Snyder (Eugene Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

John Beppler (Jimmy/Csád/Férfi, majdnem, Maine)-PTPA

A legjobb főszereplő egy vígjátékban

Emma Ross (Eliza Doolittle, Pygmalion)-Színészkör

Susan Parrick (Sonia, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Jessica Schafer (Dierdre McDavey, I Hate Hamlet)-DMPW

Alicia Nordstrom (Glory/Pincérnő/Rhonda, Majdnem, Maine)-PTPA

Angel Berlane Mulcahy (Blanche Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

A musical főszereplője

Dane Bower (Dan, Normal mellett) -Gaslight

Scott Vinnacombe (Dr. Henry Jekyll/Edward Hyde, Jekyll és Hyde) -LTWB

Mike Wawrzynek (Bobby, Társaság) -MB

Ben Steltz (Montague & ldquoMonty & rdquo Navarro, Úriember és rsquos Guide to Love and Murder)-MB

Adam Randis (John Adams, 1776)-PTPA

A legjobb musical főszereplő

Claire Brassard (Audrey, A rémek kis boltja) -CS

Aliceia Y. Lyons (Diana, Normal mellett) -Gaslight

Lauren Timek (Belle, Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Ashley Bohn (Dorothy Gale, Óz varázslója)-MB

Kristen Long (Amalia Balash, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb dráma főszereplő

Scott Rave (Mitch Albom, kedden Morrie-val) -Actors Circle

Christopher Alu (Phillip, árvák)-Diva

Sam Falbo (csemege, árvák)-Diva

John Schugard (Sherlock Holmes, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Mike Little (Bill, augusztus: Osage County) -LTWB

Legjobb színésznő drámában

Marnie Azzarelli (Susy Hendrix, Várj sötétedésig)-Színészkör

Patricia McAvoy (Marie Lombardi, Lombardi)-Színészkör

Maddie Giardina (Mona Lisa, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Jennifer McClinton-Temple (Ibolya, augusztus: Osage County) -LTWB

Lydia Traill (Barbara, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb ifjúsági színész (12 éves korig)

Cody Scholl (Olaf, Frozen Jr.)-DMPW

Zachary Schultz (Chip, Beauty and the Beast) -LTWB

Max Reynolds (Winthrop Paroo, A zenész)-MB

JJ Pavlick (Pugsley Addams, The Addams család) -PTPA

JJ Pavlick (Les Jacobs, Newsies)-PTPA

Legjobb ifjúsági színésznő (12 éves korig)

Gloria Lisowski (Jemima Potts, Chitty Chitty Bang Bang Jr.)-AGOSC

Brooklyn Surotchak (Peter Pan, Peter Pan Jr.)-CS

Sage Huff (Small Anna, Frozen Jr.)-DMPW

Lauren Maula (Colin Craven, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Amanda Lombardo (Jázmin, ifjabb Aladdin)-Worthington

Legjobb tini színész (13-18)

Andrew Surotchak (Seymour, A rémek kis boltja) -CS

Liam Huff (Bobby Strong, Urinetown)-DMPW

John Toussaint (Az elbeszélő (el Gallo), A fantasztikusok) -MB

DJ Elliot (Jack Kelly, Newsies) -PTPA

Ethan Flanagan (László Árpád, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb tini színésznő (13-18)

Milana Daiute (Matilda üröm, Matilda) -DMPW

Jadyn Culp (Dorothy Gale, Óz varázslója) -DMPW

Mabel Vough (Mary Lennox, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Michaela Raub (Marcy Park, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Antoinette Flores (Tracy Turnblad, hajlakk, ifj.)-Worthington

Legjobb zenei rendező

Jennifer Hunter (a normál mellett) -Gaslight Theatre Company

Jennifer Hunter (Jekyll és Hyde) -LTWB

Jennifer Hunter (Úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene doboz

Jennifer Hunter (Sweeney Todd)-Zene doboz

Hollie Major Baker (Vállalat)-Zenei doboz

Legjobb koreográfus

Jamie Burns (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone és Marikate Sullivan (A boldog elf)-Zene doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Joseph Ambrosia és Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb hangtervezés

Mike Little (a normál mellett) -Gaslight

Mike Little (augusztus: Osage megye) -LTWB

Bernard Mulcahy (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Jacob Cipőműves-Róka (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Dave Reynolds és Mike Wawrzynek (augusztus: Osage megye) -LTWB

Mike Wawrzynek és Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Bernard Mulcahy (Szépség és szörnyeteg) -LTWB

Michael Marone (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene Box

Michael Marone (Newsies)-PTPA

Ryan Cook és Julia Horn (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb világítástervezés

Joelle Witner (Frozen Jr.)-DMPW

James Natal (a normál mellett) -Gaslight

Jon Vojtko (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Legjobb jelmeztervezés

Thom Sirkot (Frozen Jr.)-DMPW

Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Camille Reineke (Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Őszi Jai Galka (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Rachel Rossi (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Vígjáték legjobb rendezője

Paige Balitski (Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lisa Dougherty (I Hate Hamlet)-DMPW

Dave Reynolds (William Shakespeare teljes művei (rövidítve))-Gaslight

Scott Colin (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Gillian Turner (Minden karácsonyi történet, amit valaha mondtak (és akkor néhányat!))-Színházi drágakövek

A musical legjobb rendezője

John Schugard és Donna Vojtek (Gonosz halottak) -DMPW

Heidi Germaine Schnappauf (a normál mellett) -Gaslight

Alexandra Liguori (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb drámarendező

Lou Bisignani (Sherlock Holmes és a Whitechapeli gyilkosságok)-Színészkör

Joyce Vandermark és Bill Amos (Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Brandi George (augusztus: Osage megye) -LTWB

Adam Randis (Az a bajnoki szezon) -PTPA

Legjobb eredeti egyfelvonásos (írás)

Tépte Paul J. Gallo-Diva

Lazachalászat a két apa és rsquos Lodge-ban, John Cowder-Diva

Mr. Christmas by Dane Bower-Gaslight

A sárga levél, David Parmelee-LTWB

A & ldquoA & rdquo Word by Lisa Ellex-Worthington

Legjobb eredeti teljes produkció (írás)

Sherlock Holmes és a Whitechapel-gyilkosságok, Lou Bisignani-Actors Circle


A NEPTA díjakat június 7 -én közvetítik élőben

A környékbeli színházi emberek frusztrálóak voltak az elmúlt hónapokban, mivel a koronavírus miatt lemondták az előadásokat.

De kemény munkájukat és kreativitásukat 2019 -től június 7 -én ünneplik, mivel az Északkelet -Pennsylvania Színházi Szövetség ad otthont 23. díjának, amelyet élőben közvetítenek a Facebook -oldalára és a YouTube -csatornára, 19 órától.

A tavalyi & rsquos rendezvény mintegy 300 tagot és vendéget vonzott a Carbondale -i Hotel Anthracite -hoz - mondta Cathy Strauch, a NEPTA publicistája. Ez általában gálaünnep, ahol a legjobban öltözött emberek és azok, akik nagy távolságokat tesznek meg, gondoskodnak az éjszakáról.

Idén a koronavírus -korlátozások miatt online esemény lesz, de Strauch előrejelzése szerint izgalmas lesz, mivel kihirdetik a nyerteseket, és a jelöltek megjelennek a képernyőn.

A tagszervezetek közé tartozik a Scranton Circles of Scranton, a Schuylkill megyei Színészi Céh, a Centre Stage, a Diva Productions, a DM Performance Works, az Endless Mountains Theatre Company, a Gaslight Theatre, a Wilkes Barre Little Theatre, a Pennsylvania Hazleton Performing Arts Theatre, a színházi drágakövek, a zene Box Theatre és a Worthington játékosai a Shawnee -n.

Az adás nyilvánosan megtekinthető lesz, jegyvásárlás nem szükséges. A jegyár helyett adományokat örömmel fogadunk, és segítenek a díjak fedezésében. Minden további adomány a NEPTA Ösztöndíj Alapba kerül, egy főiskolai végzős, aki előadó -művészeti vagy technikai színházat folytat az egyetemen. Az adományozás linkje is elérhető lesz.

A jelöltek listája a következő:

A legjobb férfi mellékszereplő egy vígjátékban

Eric Lutz (Spike, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lee Alucci (John Barrymore, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Gary Lefkowicz, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Stanley Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Luke Swierczek (Eddie Brock, tegnap született) -Worthington

Legjobb női mellékszereplő egy vígjátékban

Marcie Herman Riebe (Suzanne Turpin, Dearly Departed)-Színészkör

Joelle Witner (Felicia Dantine, I Hate Hamlet)-DMPW

Taylor Rupp (Molly Aster, Peter és a csillagfogó) -LTWB

Jessica Schafer (Nora Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Kerri-leigh Taylor (Dr. Dubel, Egy piszkos szőke vallomásai) -Worthington

A legjobb mellékszereplő musicalben

Ben Steltz (Gabe, Normal mellett) -Gaslight

David Giordano (Adolfo Pirelli, Sweeney Todd)-MB

Christopher Pavlick (John Dickinson, 1776)-PTPA

David Arzberger (William Barfee, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Mike Wawrzynek (Steven Kodaly, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb női mellékszereplő musicalben

Jessica Bickel (Zinnia üröm, Matilda) -DMPW

Kimberly Johnson (Emma Carew, Jekyll és Hyde) -LTWB

Katie Owens (Amy, cég) -MB

Angela LaRose (Diana Morales, A Chorus Line)-PTPA

Eyanna Gruver (Ritter Ilona, ​​Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb férfi mellékszereplő egy drámában

Anthony Kurdilla (Gerry Evans, Dancing at Lughnasa) -AGOSC

Bob Balitski (Chaz McClusky, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Mark Zdancewicz (Harold, árvák)-Diva

Tim McDermott (Kis Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Mark Zdancewicz (Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb női mellékszereplő drámában

April Holgate (Mrs. Montague, The Hill kísértete)-Színészkör

Regina Yeager Drouse (Jenny Crestwood, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Phyllis Colombo (Mrs. Carpenter, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Kim Veruggio (Mattie Fae, augusztus: Osage megye) -LTWB

Kimmie Leff (Ivy, augusztus: Osage County) -LTWB

Vígjáték legjobb főszereplője

David Hunisch (Prof. Henry Higgins, Pygmalion)-Színészkör

Bob Balitski (Vanya, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Chris Pavlick (Andrew Rally, I Hate Hamlet)-DMPW

CJ Snyder (Eugene Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

John Beppler (Jimmy/Csád/Férfi, majdnem, Maine)-PTPA

A legjobb főszereplő egy vígjátékban

Emma Ross (Eliza Doolittle, Pygmalion)-Színészkör

Susan Parrick (Sonia, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Jessica Schafer (Dierdre McDavey, I Hate Hamlet)-DMPW

Alicia Nordstrom (Glory/Pincérnő/Rhonda, Majdnem, Maine)-PTPA

Angel Berlane Mulcahy (Blanche Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

A musical főszereplője

Dane Bower (Dan, Normal mellett) -Gaslight

Scott Vinnacombe (Dr. Henry Jekyll/Edward Hyde, Jekyll és Hyde) -LTWB

Mike Wawrzynek (Bobby, Társaság) -MB

Ben Steltz (Montague & ldquoMonty & rdquo Navarro, Úriember és rsquos Guide to Love and Murder)-MB

Adam Randis (John Adams, 1776)-PTPA

A legjobb musical főszereplő

Claire Brassard (Audrey, A rémek kis boltja) -CS

Aliceia Y. Lyons (Diana, Normal mellett) -Gaslight

Lauren Timek (Belle, Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Ashley Bohn (Dorothy Gale, Óz varázslója)-MB

Kristen Long (Amalia Balash, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb dráma főszereplő

Scott Rave (Mitch Albom, kedden Morrie-val) -Actors Circle

Christopher Alu (Phillip, árvák)-Diva

Sam Falbo (csemege, árvák)-Diva

John Schugard (Sherlock Holmes, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Mike Little (Bill, augusztus: Osage County) -LTWB

Legjobb színésznő drámában

Marnie Azzarelli (Susy Hendrix, Várj sötétedésig)-Színészkör

Patricia McAvoy (Marie Lombardi, Lombardi)-Színészkör

Maddie Giardina (Mona Lisa, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Jennifer McClinton-Temple (Ibolya, augusztus: Osage County) -LTWB

Lydia Traill (Barbara, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb ifjúsági színész (12 éves korig)

Cody Scholl (Olaf, Frozen Jr.)-DMPW

Zachary Schultz (Chip, Beauty and the Beast) -LTWB

Max Reynolds (Winthrop Paroo, A zenész)-MB

JJ Pavlick (Pugsley Addams, The Addams család) -PTPA

JJ Pavlick (Les Jacobs, Newsies)-PTPA

Legjobb ifjúsági színésznő (12 éves korig)

Gloria Lisowski (Jemima Potts, Chitty Chitty Bang Bang Jr.)-AGOSC

Brooklyn Surotchak (Peter Pan, Peter Pan Jr.)-CS

Sage Huff (Small Anna, Frozen Jr.)-DMPW

Lauren Maula (Colin Craven, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Amanda Lombardo (Jázmin, ifjabb Aladdin)-Worthington

Legjobb tini színész (13-18)

Andrew Surotchak (Seymour, A rémek kis boltja) -CS

Liam Huff (Bobby Strong, Urinetown)-DMPW

John Toussaint (Az elbeszélő (el Gallo), A fantasztikusok) -MB

DJ Elliot (Jack Kelly, Newsies) -PTPA

Ethan Flanagan (László Árpád, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb tini színésznő (13-18)

Milana Daiute (Matilda üröm, Matilda) -DMPW

Jadyn Culp (Dorothy Gale, Óz varázslója) -DMPW

Mabel Vough (Mary Lennox, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Michaela Raub (Marcy Park, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Antoinette Flores (Tracy Turnblad, hajlakk, ifj.)-Worthington

Legjobb zenei rendező

Jennifer Hunter (a normál mellett) -Gaslight Theatre Company

Jennifer Hunter (Jekyll és Hyde) -LTWB

Jennifer Hunter (Úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene doboz

Jennifer Hunter (Sweeney Todd)-Zene doboz

Hollie Major Baker (Vállalat)-Zenei doboz

Legjobb koreográfus

Jamie Burns (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone és Marikate Sullivan (A boldog elf)-Zene doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Joseph Ambrosia és Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb hangtervezés

Mike Little (a normál mellett) -Gaslight

Mike Little (augusztus: Osage megye) -LTWB

Bernard Mulcahy (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Jacob Cipőműves-Róka (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Dave Reynolds és Mike Wawrzynek (augusztus: Osage megye) -LTWB

Mike Wawrzynek és Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Bernard Mulcahy (Szépség és szörnyeteg) -LTWB

Michael Marone (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene Box

Michael Marone (Newsies)-PTPA

Ryan Cook és Julia Horn (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb világítástervezés

Joelle Witner (Frozen Jr.)-DMPW

James Natal (a normál mellett) -Gaslight

Jon Vojtko (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Legjobb jelmeztervezés

Thom Sirkot (Frozen Jr.)-DMPW

Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Camille Reineke (Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Őszi Jai Galka (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Rachel Rossi (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Vígjáték legjobb rendezője

Paige Balitski (Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lisa Dougherty (I Hate Hamlet)-DMPW

Dave Reynolds (William Shakespeare teljes művei (rövidítve))-Gaslight

Scott Colin (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Gillian Turner (Minden karácsonyi történet, amit valaha mondtak (és akkor néhányat!))-Színházi drágakövek

A musical legjobb rendezője

John Schugard és Donna Vojtek (Gonosz halottak) -DMPW

Heidi Germaine Schnappauf (a normál mellett) -Gaslight

Alexandra Liguori (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb drámarendező

Lou Bisignani (Sherlock Holmes és a Whitechapeli gyilkosságok)-Színészkör

Joyce Vandermark és Bill Amos (Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Brandi George (augusztus: Osage megye) -LTWB

Adam Randis (Az a bajnoki szezon) -PTPA

Legjobb eredeti egyfelvonásos (írás)

Tépte Paul J. Gallo-Diva

Lazachalászat a két apa és rsquos Lodge-ban, John Cowder-Diva

Mr. Christmas by Dane Bower-Gaslight

A sárga levél, David Parmelee-LTWB

A & ldquoA & rdquo Word by Lisa Ellex-Worthington

Legjobb eredeti teljes produkció (írás)

Sherlock Holmes és a Whitechapel-gyilkosságok, Lou Bisignani-Actors Circle


A NEPTA díjakat június 7 -én közvetítik élőben

A környékbeli színházi emberek frusztrálóak voltak az elmúlt hónapokban, mivel a koronavírus miatt lemondták az előadásokat.

De kemény munkájukat és kreativitásukat 2019 -től június 7 -én ünneplik, mivel az Északkelet -Pennsylvania Színházi Szövetség ad otthont 23. díjának, amelyet élőben közvetítenek a Facebook -oldalára és a YouTube -csatornára, 19 órától.

A tavalyi & rsquos rendezvény mintegy 300 tagot és vendéget vonzott a Carbondale -i Hotel Anthracite -hoz - mondta Cathy Strauch, a NEPTA publicistája. Ez általában gálaünnep, ahol a legjobban öltözött emberek és azok, akik nagy távolságokat tesznek meg, gondoskodnak az éjszakáról.

Idén a koronavírus -korlátozások miatt online esemény lesz, de Strauch előrejelzése szerint izgalmas lesz, mivel kihirdetik a nyerteseket, és a jelöltek megjelennek a képernyőn.

A tagszervezetek közé tartozik a Scranton Circles of Scranton, a Schuylkill megyei Színészi Céh, a Centre Stage, a Diva Productions, a DM Performance Works, az Endless Mountains Theatre Company, a Gaslight Theatre, a Wilkes Barre Little Theatre, a Pennsylvania Hazleton Performing Arts Theatre, a színházi drágakövek, a zene Box Theatre és a Worthington játékosai a Shawnee -n.

Az adás nyilvánosan megtekinthető lesz, jegyvásárlás nem szükséges. A jegyár helyett adományokat örömmel fogadunk, és segítenek a díjak fedezésében. Minden további adomány a NEPTA Ösztöndíj Alapba kerül, egy főiskolai végzős, aki előadó -művészeti vagy technikai színházat folytat az egyetemen. Az adományozás linkje is elérhető lesz.

A jelöltek listája a következő:

A legjobb férfi mellékszereplő egy vígjátékban

Eric Lutz (Spike, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lee Alucci (John Barrymore, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Gary Lefkowicz, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Stanley Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Luke Swierczek (Eddie Brock, tegnap született) -Worthington

Legjobb női mellékszereplő egy vígjátékban

Marcie Herman Riebe (Suzanne Turpin, Dearly Departed)-Színészkör

Joelle Witner (Felicia Dantine, I Hate Hamlet)-DMPW

Taylor Rupp (Molly Aster, Peter és a csillagfogó) -LTWB

Jessica Schafer (Nora Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Kerri-leigh Taylor (Dr. Dubel, Egy piszkos szőke vallomásai) -Worthington

A legjobb mellékszereplő musicalben

Ben Steltz (Gabe, Normal mellett) -Gaslight

David Giordano (Adolfo Pirelli, Sweeney Todd)-MB

Christopher Pavlick (John Dickinson, 1776)-PTPA

David Arzberger (William Barfee, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Mike Wawrzynek (Steven Kodaly, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb női mellékszereplő musicalben

Jessica Bickel (Zinnia üröm, Matilda) -DMPW

Kimberly Johnson (Emma Carew, Jekyll és Hyde) -LTWB

Katie Owens (Amy, cég) -MB

Angela LaRose (Diana Morales, A Chorus Line)-PTPA

Eyanna Gruver (Ritter Ilona, ​​Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb férfi mellékszereplő egy drámában

Anthony Kurdilla (Gerry Evans, Dancing at Lughnasa) -AGOSC

Bob Balitski (Chaz McClusky, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Mark Zdancewicz (Harold, árvák)-Diva

Tim McDermott (Kis Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Mark Zdancewicz (Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb női mellékszereplő drámában

April Holgate (Mrs. Montague, The Hill kísértete)-Színészkör

Regina Yeager Drouse (Jenny Crestwood, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Phyllis Colombo (Mrs. Carpenter, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Kim Veruggio (Mattie Fae, augusztus: Osage megye) -LTWB

Kimmie Leff (Ivy, augusztus: Osage County) -LTWB

Vígjáték legjobb főszereplője

David Hunisch (Prof. Henry Higgins, Pygmalion)-Színészkör

Bob Balitski (Vanya, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Chris Pavlick (Andrew Rally, I Hate Hamlet)-DMPW

CJ Snyder (Eugene Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

John Beppler (Jimmy/Csád/Férfi, majdnem, Maine)-PTPA

A legjobb főszereplő egy vígjátékban

Emma Ross (Eliza Doolittle, Pygmalion)-Színészkör

Susan Parrick (Sonia, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Jessica Schafer (Dierdre McDavey, I Hate Hamlet)-DMPW

Alicia Nordstrom (Glory/Pincérnő/Rhonda, Majdnem, Maine)-PTPA

Angel Berlane Mulcahy (Blanche Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

A musical főszereplője

Dane Bower (Dan, Normal mellett) -Gaslight

Scott Vinnacombe (Dr. Henry Jekyll/Edward Hyde, Jekyll és Hyde) -LTWB

Mike Wawrzynek (Bobby, Társaság) -MB

Ben Steltz (Montague & ldquoMonty & rdquo Navarro, Úriember és rsquos Guide to Love and Murder)-MB

Adam Randis (John Adams, 1776)-PTPA

A legjobb musical főszereplő

Claire Brassard (Audrey, A rémek kis boltja) -CS

Aliceia Y. Lyons (Diana, Normal mellett) -Gaslight

Lauren Timek (Belle, Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Ashley Bohn (Dorothy Gale, Óz varázslója)-MB

Kristen Long (Amalia Balash, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb dráma főszereplő

Scott Rave (Mitch Albom, kedden Morrie-val) -Actors Circle

Christopher Alu (Phillip, árvák)-Diva

Sam Falbo (csemege, árvák)-Diva

John Schugard (Sherlock Holmes, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Mike Little (Bill, augusztus: Osage County) -LTWB

Legjobb színésznő drámában

Marnie Azzarelli (Susy Hendrix, Várj sötétedésig)-Színészkör

Patricia McAvoy (Marie Lombardi, Lombardi)-Színészkör

Maddie Giardina (Mona Lisa, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Jennifer McClinton-Temple (Ibolya, augusztus: Osage County) -LTWB

Lydia Traill (Barbara, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb ifjúsági színész (12 éves korig)

Cody Scholl (Olaf, Frozen Jr.)-DMPW

Zachary Schultz (Chip, Beauty and the Beast) -LTWB

Max Reynolds (Winthrop Paroo, A zenész)-MB

JJ Pavlick (Pugsley Addams, The Addams család) -PTPA

JJ Pavlick (Les Jacobs, Newsies)-PTPA

Legjobb ifjúsági színésznő (12 éves korig)

Gloria Lisowski (Jemima Potts, Chitty Chitty Bang Bang Jr.)-AGOSC

Brooklyn Surotchak (Peter Pan, Peter Pan Jr.)-CS

Sage Huff (Small Anna, Frozen Jr.)-DMPW

Lauren Maula (Colin Craven, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Amanda Lombardo (Jázmin, ifjabb Aladdin)-Worthington

Legjobb tini színész (13-18)

Andrew Surotchak (Seymour, A rémek kis boltja) -CS

Liam Huff (Bobby Strong, Urinetown)-DMPW

John Toussaint (Az elbeszélő (el Gallo), A fantasztikusok) -MB

DJ Elliot (Jack Kelly, Newsies) -PTPA

Ethan Flanagan (László Árpád, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb tini színésznő (13-18)

Milana Daiute (Matilda üröm, Matilda) -DMPW

Jadyn Culp (Dorothy Gale, Óz varázslója) -DMPW

Mabel Vough (Mary Lennox, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Michaela Raub (Marcy Park, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Antoinette Flores (Tracy Turnblad, hajlakk, ifj.)-Worthington

Legjobb zenei rendező

Jennifer Hunter (a normál mellett) -Gaslight Theatre Company

Jennifer Hunter (Jekyll és Hyde) -LTWB

Jennifer Hunter (Úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene doboz

Jennifer Hunter (Sweeney Todd)-Zene doboz

Hollie Major Baker (Vállalat)-Zenei doboz

Legjobb koreográfus

Jamie Burns (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone és Marikate Sullivan (A boldog elf)-Zene doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Joseph Ambrosia és Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb hangtervezés

Mike Little (a normál mellett) -Gaslight

Mike Little (augusztus: Osage megye) -LTWB

Bernard Mulcahy (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Jacob Cipőműves-Róka (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Dave Reynolds és Mike Wawrzynek (augusztus: Osage megye) -LTWB

Mike Wawrzynek és Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Bernard Mulcahy (Szépség és szörnyeteg) -LTWB

Michael Marone (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene Box

Michael Marone (Newsies)-PTPA

Ryan Cook és Julia Horn (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb világítástervezés

Joelle Witner (Frozen Jr.)-DMPW

James Natal (a normál mellett) -Gaslight

Jon Vojtko (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Legjobb jelmeztervezés

Thom Sirkot (Frozen Jr.)-DMPW

Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Camille Reineke (Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Őszi Jai Galka (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Rachel Rossi (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Vígjáték legjobb rendezője

Paige Balitski (Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lisa Dougherty (I Hate Hamlet)-DMPW

Dave Reynolds (William Shakespeare teljes művei (rövidítve))-Gaslight

Scott Colin (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Gillian Turner (Minden karácsonyi történet, amit valaha mondtak (és akkor néhányat!))-Színházi drágakövek

A musical legjobb rendezője

John Schugard és Donna Vojtek (Gonosz halottak) -DMPW

Heidi Germaine Schnappauf (a normál mellett) -Gaslight

Alexandra Liguori (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb drámarendező

Lou Bisignani (Sherlock Holmes és a Whitechapeli gyilkosságok)-Színészkör

Joyce Vandermark és Bill Amos (Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Brandi George (augusztus: Osage megye) -LTWB

Adam Randis (Az a bajnoki szezon) -PTPA

Legjobb eredeti egyfelvonásos (írás)

Tépte Paul J. Gallo-Diva

Lazachalászat a két apa és rsquos Lodge-ban, John Cowder-Diva

Mr. Christmas by Dane Bower-Gaslight

A sárga levél, David Parmelee-LTWB

A & ldquoA & rdquo Word by Lisa Ellex-Worthington

Legjobb eredeti teljes produkció (írás)

Sherlock Holmes és a Whitechapel-gyilkosságok, Lou Bisignani-Actors Circle


A NEPTA díjakat június 7 -én közvetítik élőben

A környékbeli színházi emberek frusztrálóak voltak az elmúlt hónapokban, mivel a koronavírus miatt lemondták az előadásokat.

De kemény munkájukat és kreativitásukat 2019 -től június 7 -én ünneplik, mivel az Északkelet -Pennsylvania Színházi Szövetség ad otthont 23. díjának, amelyet élőben közvetítenek a Facebook -oldalára és a YouTube -csatornára, 19 órától.

A tavalyi & rsquos rendezvény mintegy 300 tagot és vendéget vonzott a Carbondale -i Hotel Anthracite -hoz - mondta Cathy Strauch, a NEPTA publicistája. Ez általában gálaünnep, ahol a legjobban öltözött emberek és azok, akik nagy távolságokat tesznek meg, gondoskodnak az éjszakáról.

Idén a koronavírus -korlátozások miatt online esemény lesz, de Strauch előrejelzése szerint izgalmas lesz, mivel kihirdetik a nyerteseket, és a jelöltek megjelennek a képernyőn.

A tagszervezetek közé tartozik a Scranton Circles of Scranton, a Schuylkill megyei Színészi Céh, a Centre Stage, a Diva Productions, a DM Performance Works, az Endless Mountains Theatre Company, a Gaslight Theatre, a Wilkes Barre Little Theatre, a Pennsylvania Hazleton Performing Arts Theatre, a színházi drágakövek, a zene Box Theatre és a Worthington játékosai a Shawnee -n.

Az adás nyilvánosan megtekinthető lesz, jegyvásárlás nem szükséges. A jegyár helyett adományokat örömmel fogadunk, és segítenek a díjak fedezésében. Minden további adomány a NEPTA Ösztöndíj Alapba kerül, egy főiskolai végzős, aki előadó -művészeti vagy technikai színházat folytat az egyetemen. Az adományozás linkje is elérhető lesz.

A jelöltek listája a következő:

A legjobb férfi mellékszereplő egy vígjátékban

Eric Lutz (Spike, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lee Alucci (John Barrymore, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Gary Lefkowicz, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Stanley Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Luke Swierczek (Eddie Brock, tegnap született) -Worthington

Legjobb női mellékszereplő egy vígjátékban

Marcie Herman Riebe (Suzanne Turpin, Dearly Departed)-Színészkör

Joelle Witner (Felicia Dantine, I Hate Hamlet)-DMPW

Taylor Rupp (Molly Aster, Peter és a csillagfogó) -LTWB

Jessica Schafer (Nora Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Kerri-leigh Taylor (Dr. Dubel, Egy piszkos szőke vallomásai) -Worthington

A legjobb mellékszereplő musicalben

Ben Steltz (Gabe, Normal mellett) -Gaslight

David Giordano (Adolfo Pirelli, Sweeney Todd)-MB

Christopher Pavlick (John Dickinson, 1776)-PTPA

David Arzberger (William Barfee, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Mike Wawrzynek (Steven Kodaly, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb női mellékszereplő musicalben

Jessica Bickel (Zinnia üröm, Matilda) -DMPW

Kimberly Johnson (Emma Carew, Jekyll és Hyde) -LTWB

Katie Owens (Amy, cég) -MB

Angela LaRose (Diana Morales, A Chorus Line)-PTPA

Eyanna Gruver (Ritter Ilona, ​​Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb férfi mellékszereplő egy drámában

Anthony Kurdilla (Gerry Evans, Dancing at Lughnasa) -AGOSC

Bob Balitski (Chaz McClusky, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Mark Zdancewicz (Harold, árvák)-Diva

Tim McDermott (Kis Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Mark Zdancewicz (Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb női mellékszereplő drámában

April Holgate (Mrs. Montague, The Hill kísértete)-Színészkör

Regina Yeager Drouse (Jenny Crestwood, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Phyllis Colombo (Mrs. Carpenter, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Kim Veruggio (Mattie Fae, augusztus: Osage megye) -LTWB

Kimmie Leff (Ivy, augusztus: Osage County) -LTWB

Vígjáték legjobb főszereplője

David Hunisch (Prof. Henry Higgins, Pygmalion)-Színészkör

Bob Balitski (Vanya, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Chris Pavlick (Andrew Rally, I Hate Hamlet)-DMPW

CJ Snyder (Eugene Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

John Beppler (Jimmy/Csád/Férfi, majdnem, Maine)-PTPA

A legjobb főszereplő egy vígjátékban

Emma Ross (Eliza Doolittle, Pygmalion)-Színészkör

Susan Parrick (Sonia, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Jessica Schafer (Dierdre McDavey, I Hate Hamlet)-DMPW

Alicia Nordstrom (Glory/Pincérnő/Rhonda, Majdnem, Maine)-PTPA

Angel Berlane Mulcahy (Blanche Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

A musical főszereplője

Dane Bower (Dan, Normal mellett) -Gaslight

Scott Vinnacombe (Dr. Henry Jekyll/Edward Hyde, Jekyll és Hyde) -LTWB

Mike Wawrzynek (Bobby, Társaság) -MB

Ben Steltz (Montague & ldquoMonty & rdquo Navarro, Úriember és rsquos Guide to Love and Murder)-MB

Adam Randis (John Adams, 1776)-PTPA

A legjobb musical főszereplő

Claire Brassard (Audrey, A rémek kis boltja) -CS

Aliceia Y. Lyons (Diana, Normal mellett) -Gaslight

Lauren Timek (Belle, Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Ashley Bohn (Dorothy Gale, Óz varázslója)-MB

Kristen Long (Amalia Balash, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb dráma főszereplő

Scott Rave (Mitch Albom, kedden Morrie-val) -Actors Circle

Christopher Alu (Phillip, árvák)-Diva

Sam Falbo (csemege, árvák)-Diva

John Schugard (Sherlock Holmes, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Mike Little (Bill, augusztus: Osage County) -LTWB

Legjobb színésznő drámában

Marnie Azzarelli (Susy Hendrix, Várj sötétedésig)-Színészkör

Patricia McAvoy (Marie Lombardi, Lombardi)-Színészkör

Maddie Giardina (Mona Lisa, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Jennifer McClinton-Temple (Ibolya, augusztus: Osage County) -LTWB

Lydia Traill (Barbara, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb ifjúsági színész (12 éves korig)

Cody Scholl (Olaf, Frozen Jr.)-DMPW

Zachary Schultz (Chip, Beauty and the Beast) -LTWB

Max Reynolds (Winthrop Paroo, A zenész)-MB

JJ Pavlick (Pugsley Addams, The Addams család) -PTPA

JJ Pavlick (Les Jacobs, Newsies)-PTPA

Legjobb ifjúsági színésznő (12 éves korig)

Gloria Lisowski (Jemima Potts, Chitty Chitty Bang Bang Jr.)-AGOSC

Brooklyn Surotchak (Peter Pan, Peter Pan Jr.)-CS

Sage Huff (Small Anna, Frozen Jr.)-DMPW

Lauren Maula (Colin Craven, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Amanda Lombardo (Jázmin, ifjabb Aladdin)-Worthington

Legjobb tini színész (13-18)

Andrew Surotchak (Seymour, A rémek kis boltja) -CS

Liam Huff (Bobby Strong, Urinetown)-DMPW

John Toussaint (Az elbeszélő (el Gallo), A fantasztikusok) -MB

DJ Elliot (Jack Kelly, Newsies) -PTPA

Ethan Flanagan (László Árpád, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb tini színésznő (13-18)

Milana Daiute (Matilda üröm, Matilda) -DMPW

Jadyn Culp (Dorothy Gale, Óz varázslója) -DMPW

Mabel Vough (Mary Lennox, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Michaela Raub (Marcy Park, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Antoinette Flores (Tracy Turnblad, hajlakk, ifj.)-Worthington

Legjobb zenei rendező

Jennifer Hunter (a normál mellett) -Gaslight Theatre Company

Jennifer Hunter (Jekyll és Hyde) -LTWB

Jennifer Hunter (Úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene doboz

Jennifer Hunter (Sweeney Todd)-Zene doboz

Hollie Major Baker (Vállalat)-Zenei doboz

Legjobb koreográfus

Jamie Burns (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone és Marikate Sullivan (A boldog elf)-Zene doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Joseph Ambrosia és Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb hangtervezés

Mike Little (a normál mellett) -Gaslight

Mike Little (augusztus: Osage megye) -LTWB

Bernard Mulcahy (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Jacob Cipőműves-Róka (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Dave Reynolds és Mike Wawrzynek (augusztus: Osage megye) -LTWB

Mike Wawrzynek és Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Bernard Mulcahy (Szépség és szörnyeteg) -LTWB

Michael Marone (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene Box

Michael Marone (Newsies)-PTPA

Ryan Cook és Julia Horn (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb világítástervezés

Joelle Witner (Frozen Jr.)-DMPW

James Natal (a normál mellett) -Gaslight

Jon Vojtko (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Legjobb jelmeztervezés

Thom Sirkot (Frozen Jr.)-DMPW

Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Camille Reineke (Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Őszi Jai Galka (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Rachel Rossi (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Vígjáték legjobb rendezője

Paige Balitski (Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lisa Dougherty (I Hate Hamlet)-DMPW

Dave Reynolds (William Shakespeare teljes művei (rövidítve))-Gaslight

Scott Colin (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Gillian Turner (Minden karácsonyi történet, amit valaha mondtak (és akkor néhányat!))-Színházi drágakövek

A musical legjobb rendezője

John Schugard és Donna Vojtek (Gonosz halottak) -DMPW

Heidi Germaine Schnappauf (a normál mellett) -Gaslight

Alexandra Liguori (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb drámarendező

Lou Bisignani (Sherlock Holmes és a Whitechapeli gyilkosságok)-Színészkör

Joyce Vandermark és Bill Amos (Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Brandi George (augusztus: Osage megye) -LTWB

Adam Randis (Az a bajnoki szezon) -PTPA

Legjobb eredeti egyfelvonásos (írás)

Tépte Paul J. Gallo-Diva

Lazachalászat a két apa és rsquos Lodge-ban, John Cowder-Diva

Mr. Christmas by Dane Bower-Gaslight

A sárga levél, David Parmelee-LTWB

A & ldquoA & rdquo Word by Lisa Ellex-Worthington

Legjobb eredeti teljes produkció (írás)

Sherlock Holmes és a Whitechapel-gyilkosságok, Lou Bisignani-Actors Circle


A NEPTA díjakat június 7 -én közvetítik élőben

A környékbeli színházi emberek frusztrálóak voltak az elmúlt hónapokban, mivel a koronavírus miatt lemondták az előadásokat.

De kemény munkájukat és kreativitásukat 2019 -től június 7 -én ünneplik, mivel az Északkelet -Pennsylvania Színházi Szövetség ad otthont 23. díjának, amelyet élőben közvetítenek a Facebook -oldalára és a YouTube -csatornára, 19 órától.

A tavalyi & rsquos rendezvény mintegy 300 tagot és vendéget vonzott a Carbondale -i Hotel Anthracite -hoz - mondta Cathy Strauch, a NEPTA publicistája. Ez általában gálaünnep, ahol a legjobban öltözött emberek és azok, akik nagy távolságokat tesznek meg, gondoskodnak az éjszakáról.

Idén a koronavírus -korlátozások miatt online esemény lesz, de Strauch előrejelzése szerint izgalmas lesz, mivel kihirdetik a nyerteseket, és a jelöltek megjelennek a képernyőn.

A tagszervezetek közé tartozik a Scranton Circles of Scranton, a Schuylkill megyei Színészi Céh, a Centre Stage, a Diva Productions, a DM Performance Works, az Endless Mountains Theatre Company, a Gaslight Theatre, a Wilkes Barre Little Theatre, a Pennsylvania Hazleton Performing Arts Theatre, a színházi drágakövek, a zene Box Theatre és a Worthington játékosai a Shawnee -n.

Az adás nyilvánosan megtekinthető lesz, jegyvásárlás nem szükséges. A jegyár helyett adományokat örömmel fogadunk, és segítenek a díjak fedezésében. Minden további adomány a NEPTA Ösztöndíj Alapba kerül, egy főiskolai végzős, aki előadó -művészeti vagy technikai színházat folytat az egyetemen. Az adományozás linkje is elérhető lesz.

A jelöltek listája a következő:

A legjobb férfi mellékszereplő egy vígjátékban

Eric Lutz (Spike, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lee Alucci (John Barrymore, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Gary Lefkowicz, I Hate Hamlet)-DMPW

Tim Solarek (Stanley Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Luke Swierczek (Eddie Brock, tegnap született) -Worthington

Legjobb női mellékszereplő egy vígjátékban

Marcie Herman Riebe (Suzanne Turpin, Dearly Departed)-Színészkör

Joelle Witner (Felicia Dantine, I Hate Hamlet)-DMPW

Taylor Rupp (Molly Aster, Peter és a csillagfogó) -LTWB

Jessica Schafer (Nora Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

Kerri-leigh Taylor (Dr. Dubel, Egy piszkos szőke vallomásai) -Worthington

A legjobb mellékszereplő musicalben

Ben Steltz (Gabe, Normal mellett) -Gaslight

David Giordano (Adolfo Pirelli, Sweeney Todd)-MB

Christopher Pavlick (John Dickinson, 1776)-PTPA

David Arzberger (William Barfee, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Mike Wawrzynek (Steven Kodaly, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb női mellékszereplő musicalben

Jessica Bickel (Zinnia üröm, Matilda) -DMPW

Kimberly Johnson (Emma Carew, Jekyll és Hyde) -LTWB

Katie Owens (Amy, cég) -MB

Angela LaRose (Diana Morales, A Chorus Line)-PTPA

Eyanna Gruver (Ritter Ilona, ​​Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb férfi mellékszereplő egy drámában

Anthony Kurdilla (Gerry Evans, Dancing at Lughnasa) -AGOSC

Bob Balitski (Chaz McClusky, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Mark Zdancewicz (Harold, árvák)-Diva

Tim McDermott (Kis Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Mark Zdancewicz (Charlie, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb női mellékszereplő drámában

April Holgate (Mrs. Montague, The Hill kísértete)-Színészkör

Regina Yeager Drouse (Jenny Crestwood, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Phyllis Colombo (Mrs. Carpenter, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Kim Veruggio (Mattie Fae, augusztus: Osage megye) -LTWB

Kimmie Leff (Ivy, augusztus: Osage County) -LTWB

Vígjáték legjobb főszereplője

David Hunisch (Prof. Henry Higgins, Pygmalion)-Színészkör

Bob Balitski (Vanya, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Chris Pavlick (Andrew Rally, I Hate Hamlet)-DMPW

CJ Snyder (Eugene Jerome, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

John Beppler (Jimmy/Csád/Férfi, majdnem, Maine)-PTPA

A legjobb főszereplő egy vígjátékban

Emma Ross (Eliza Doolittle, Pygmalion)-Színészkör

Susan Parrick (Sonia, Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Jessica Schafer (Dierdre McDavey, I Hate Hamlet)-DMPW

Alicia Nordstrom (Glory/Pincérnő/Rhonda, Majdnem, Maine)-PTPA

Angel Berlane Mulcahy (Blanche Morton, Brighton Beach Memoirs)-PTPA

A musical főszereplője

Dane Bower (Dan, Normal mellett) -Gaslight

Scott Vinnacombe (Dr. Henry Jekyll/Edward Hyde, Jekyll és Hyde) -LTWB

Mike Wawrzynek (Bobby, Társaság) -MB

Ben Steltz (Montague & ldquoMonty & rdquo Navarro, Úriember és rsquos Guide to Love and Murder)-MB

Adam Randis (John Adams, 1776)-PTPA

A legjobb musical főszereplő

Claire Brassard (Audrey, A rémek kis boltja) -CS

Aliceia Y. Lyons (Diana, Normal mellett) -Gaslight

Lauren Timek (Belle, Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Ashley Bohn (Dorothy Gale, Óz varázslója)-MB

Kristen Long (Amalia Balash, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb dráma főszereplő

Scott Rave (Mitch Albom, kedden Morrie-val) -Actors Circle

Christopher Alu (Phillip, árvák)-Diva

Sam Falbo (csemege, árvák)-Diva

John Schugard (Sherlock Holmes, Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Mike Little (Bill, augusztus: Osage County) -LTWB

Legjobb színésznő drámában

Marnie Azzarelli (Susy Hendrix, Várj sötétedésig)-Színészkör

Patricia McAvoy (Marie Lombardi, Lombardi)-Színészkör

Maddie Giardina (Mona Lisa, Mona Lisa és a kereszt)-Diva

Jennifer McClinton-Temple (Ibolya, augusztus: Osage County) -LTWB

Lydia Traill (Barbara, augusztus: Osage megye) -LTWB

Legjobb ifjúsági színész (12 éves korig)

Cody Scholl (Olaf, Frozen Jr.)-DMPW

Zachary Schultz (Chip, Beauty and the Beast) -LTWB

Max Reynolds (Winthrop Paroo, A zenész)-MB

JJ Pavlick (Pugsley Addams, The Addams család) -PTPA

JJ Pavlick (Les Jacobs, Newsies)-PTPA

Legjobb ifjúsági színésznő (12 éves korig)

Gloria Lisowski (Jemima Potts, Chitty Chitty Bang Bang Jr.)-AGOSC

Brooklyn Surotchak (Peter Pan, Peter Pan Jr.)-CS

Sage Huff (Small Anna, Frozen Jr.)-DMPW

Lauren Maula (Colin Craven, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Amanda Lombardo (Jázmin, ifjabb Aladdin)-Worthington

Legjobb tini színész (13-18)

Andrew Surotchak (Seymour, A rémek kis boltja) -CS

Liam Huff (Bobby Strong, Urinetown)-DMPW

John Toussaint (Az elbeszélő (el Gallo), A fantasztikusok) -MB

DJ Elliot (Jack Kelly, Newsies) -PTPA

Ethan Flanagan (László Árpád, Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Legjobb tini színésznő (13-18)

Milana Daiute (Matilda üröm, Matilda) -DMPW

Jadyn Culp (Dorothy Gale, Óz varázslója) -DMPW

Mabel Vough (Mary Lennox, A titkos kert)-Színházi drágakövek

Michaela Raub (Marcy Park, The 25.th Annual Putnam County Spelling Bee)-Színházi drágakövek

Antoinette Flores (Tracy Turnblad, hajlakk, ifj.)-Worthington

Legjobb zenei rendező

Jennifer Hunter (a normál mellett) -Gaslight Theatre Company

Jennifer Hunter (Jekyll és Hyde) -LTWB

Jennifer Hunter (Úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene doboz

Jennifer Hunter (Sweeney Todd)-Zene doboz

Hollie Major Baker (Vállalat)-Zenei doboz

Legjobb koreográfus

Jamie Burns (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone és Marikate Sullivan (A boldog elf)-Zene doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Joseph Ambrosia és Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb hangtervezés

Mike Little (a normál mellett) -Gaslight

Mike Little (augusztus: Osage megye) -LTWB

Bernard Mulcahy (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Jacob Cipőműves-Róka (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Dave Reynolds és Mike Wawrzynek (augusztus: Osage megye) -LTWB

Mike Wawrzynek és Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Bernard Mulcahy (Szépség és szörnyeteg) -LTWB

Michael Marone (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz) -Zene Box

Michael Marone (Newsies)-PTPA

Ryan Cook és Julia Horn (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

A legjobb világítástervezés

Joelle Witner (Frozen Jr.)-DMPW

James Natal (a normál mellett) -Gaslight

Jon Vojtko (Jekyll és Hyde) -LTWB

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

Legjobb jelmeztervezés

Thom Sirkot (Frozen Jr.)-DMPW

Eyanna Gruver (Jekyll és Hyde) -LTWB

Camille Reineke (Szépség és a szörnyeteg) -LTWB

Őszi Jai Galka (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Rachel Rossi (Ő szeret engem)-Színházi drágakövek

Vígjáték legjobb rendezője

Paige Balitski (Vanya és Sonia és Masha és Spike)-Diva

Lisa Dougherty (I Hate Hamlet)-DMPW

Dave Reynolds (William Shakespeare teljes művei (rövidítve))-Gaslight

Scott Colin (Péter és a csillagfogó) -LTWB

Mike Wawrzynek (Majdnem, Maine) -PTPA

Gillian Turner (Minden karácsonyi történet, amit valaha mondtak (és akkor néhányat!))-Színházi drágakövek

A musical legjobb rendezője

John Schugard és Donna Vojtek (Gonosz halottak) -DMPW

Heidi Germaine Schnappauf (a normál mellett) -Gaslight

Alexandra Liguori (Egy úriember és rsquos útmutató a szerelemhez és a gyilkossághoz)-Zene doboz

Michael Marone (Sweeney Todd)-Zenei doboz

Samantha Schugardt (Híradó)-PTPA

Samantha Schugardt (kórusvonal)-PTPA

Brandon Hanks (A titkos kert)-Színházi drágakövek

A legjobb drámarendező

Lou Bisignani (Sherlock Holmes és a Whitechapeli gyilkosságok)-Színészkör

Joyce Vandermark és Bill Amos (Sherlock Holmes és a Scarlet Bosszúálló)-DMPW

Brandi George (augusztus: Osage megye) -LTWB

Adam Randis (Az a bajnoki szezon) -PTPA

Legjobb eredeti egyfelvonásos (írás)

Tépte Paul J. Gallo-Diva

Lazachalászat a két apa és rsquos Lodge-ban, John Cowder-Diva

Mr. Christmas by Dane Bower-Gaslight

A sárga levél, David Parmelee-LTWB

A & ldquoA & rdquo Word by Lisa Ellex-Worthington

Legjobb eredeti teljes produkció (írás)

Sherlock Holmes és a Whitechapel-gyilkosságok, Lou Bisignani-Actors Circle


Nézd meg a videót: How to spot a fake 100 dollar bill (Július 2022).


Hozzászólások:

  1. Narg

    Rémálom. I have just watched the news, just the oxen are rising, how can we live if the price of oil has dropped so much. Some figures and revenues were included in the budget, now we see others. I wonder how long our stabilization fund will be enough for us with this approach. Sorry, I'm so close to the topic. But this is also important, it seems to me.

  2. Rechavia

    Tévedsz. Biztos vagyok benne. Bizonyíthatom.

  3. Kazrami

    Milyen összehasonlíthatatlan téma

  4. Beircheart

    Nem mondanék semmit, nos, nem minden, általában nem rossz

  5. Yokree

    I will keep silent maybe just

  6. Chaga

    Normálisan komponál

  7. Bittan

    Nincs igazad. Lépj be, megbeszéljük. Írj PM-ben, megoldjuk.

  8. Milburn

    Vedd ...



Írj egy üzenetet